bayramda istanbul buluşması yapıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

tuba.dmn

Üye
ya bende bıdığım derim o zmn:D:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şımartmayın şunu ya :) :D Abiside kızıyor zaten şımartılmasına:D

Solamente

Üye
şaka yapıyo abisi yaaa kızmaz o bize

Pure Life

Pure Life

Üye
fatih sen diablosdan korkma gel ben onunla özel ilgilenecegım:eller:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:):):) Fark yapmaz her türLü uyar ...

:D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
walla sağol ama ben sadece iyi eğlenceler dilemekle kalacam bu konuda beni geçin :ehe:ehe

Peki siz bilirsiniz :)

Saygıdeğer forumdaşlarım!
O kadar yazı yazdık! Bir zahmet okuyun da cevap verin yahu... fatihsagohiphop'la Diablos'un tartışması bitmez, bir dahaki bayrama görürüz birbirimizi ben size söyleyeyim...
:gul:

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar buluşma bayramın 3.günü olsa nasıl olur. hem bayram ziyaretleri ve el öpmeler falan atlatılmış olur. ve uzaklardan gelen ceren ancak 3.gün yetişebilir.

Yasminozz

Yasminozz

Üye
her ne kadar adım listede geçmiyo olsa da tarih uygun olur ve bi aksilik çıkmaz ise bende katılabilirim ama söz vermiş olmiym... ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Tarih ve mekanı kesinleştirip bi konu açın.. banko buluşmadayım.. :)

Solamente

Üye
Peki siz bilirsiniz :)

Saygıdeğer forumdaşlarım!
O kadar yazı yazdık! Bir zahmet okuyun da cevap verin yahu... fatihsagohiphop'la Diablos'un tartışması bitmez, bir dahaki bayrama görürüz birbirimizi ben size söyleyeyim... :gul:

Ben 3. günden yanayım gelen giden malum bayram ziyaretleri . Pier lotti de çay keyfi yapmayı özellikle isterim :) ki bununla beraber aksarayda salihi ziyaret de eğlenceli olacaktır Kanımca

CEREN

CEREN

Üye
elimden geleni yapacam kadir ve pınar bundan emın olun benden kurtulamıcaksınız:D
ayrıca ist bılen sızlersınız mekanları sız secın ama busefer farklı olsun yanı güzel bi gün gecirelım hoş bı anı olarak kalsın:)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
arkadaşlar buluşma bayramın 3.günü olsa nasıl olur. hem bayram ziyaretleri ve el öpmeler falan atlatılmış olur. ve uzaklardan gelen ceren ancak 3.gün yetişebilir.
ilk günü olsun ilk günü daha fazla para toplarım:eller:

Solamente

Üye
bakırköydeki cafelerde çok güzel aslında

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
bakırköy 'ü napıcaz yaa delimiyiz biz:zong:

Solamente

Üye
akıllısı beni bulmaz ki zeka küpüm benimmmm :op:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:):):) Kısa zamanda tarih falan belirlenir sanırım...

Solamente

Üye
ya evet aslında çok haklısın bayramda pier lotti aşıklara özel olur bayramda

bakırköyde yada ortaköydeki cafeler mükemmeldir ama :) özledim zaten ortaköyüde ne zamandır gidemiyom bi sebep yok diye yalnız pek sevimli olmuyo

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Wayy Pınar hatıraları var sanırım :) Cafelerin

Üst Alt