başlangıç programlarını engellemek ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
başlangıç programlarını engellemek ?
bilgisayarın açılış programlarını usb ile engellemek mümkün mü bu konuda bilgisi olan yardımcı olaabilcekler var mı acaba :D

alcnn

alcnn

Üye
forumda mevcuttu kardeşim. arama yaparak bakabilirsin.

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
ne demek istediğini tam anlamadım ama açılış programlarını engellemek istiyorsan çalıştıra msconfig yazıp enter a bas ordan açılışa tıkladığında başlangıç programlarını görebilirsin ama arda çalışan uygulamalar sistem uygulamaları olabilir devre dışı bırakırken dikkatli ol!.ya da ccleaner, revo uninstaller gibi programlarla yine başlangıç uygulamalrını görebilirsin bu daha kolay ve anlaşılır ve burda sistem uygulamaları olmaz. kolay gelsin ;)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
ne demek istediğini tam anlamadım ama açılış programlarını engellemek istiyorsan çalıştıra msconfig yazıp enter a bas ordan açılışa tıkladığında başlangıç programlarını görebilirsin ama arda çalışan uygulamalar sistem uygulamaları olabilir devre dışı bırakırken dikkatli ol!.ya da ccleaner, revo uninstaller gibi programlarla yine başlangıç uygulamalrını görebilirsin bu daha kolay ve anlaşılır ve burda sistem uygulamaları olmaz. kolay gelsin ;)
yok bunu biliyorum zaten :zzz: bana usb yi taktım mı başlangıç programlarını engelleyecek bişi lazım ama sanıyorum ki böyle bişi yok :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...