Barcelona'yı sarsan iddialar

 • 11 Ekim 2012
 • 192 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Barcelona'nın eski kulüp çalışanlarından biri olan ve Lionel Messi'nin korumalığını yapan Daniel Rojo, görev süresinde birçok kez gece kulüplerinden araba kullanamayacak kadar alkollü oyuncuları evlerine götürdüğünü söyledi.

  Goal.com'un haberine göre Frank Rijkaard döneminde Katalan ekibinde göreve getirilen Rojo, La Gazzetta dello Sport'a yaptığı açıklamada, "2006 yılında Rijkaard ile beraber göreve başladım. Kulüp beni gece kulüplerinde sarhoş olan ve araba kullanamayacak durumdaki oyuncuları almam için görevlendiriyordu." dedi.

  Başından geçen ilginç bir olayı da paylaşan Rojo, "Bir keresinde oyunculardan birini, gece kulübünde iki kız kardeşle oral seks yaparken buldum. O oyuncu foroğraflarının çekildiğini ve bu resimleri bulup imha etmemi istedi. Rijkaard bu duruma bir şey diyemezdi. Kendisi çok iyi bir örnek değildi." şeklinde konuştu.

  Messi'nin korumalığını da yaptığını söyleyen Rojo, "Messi yemeklerde yanımda oturur ve anlattığım hikayeleri dinlerdi. Kendisi pek bir şey anlatmazdı. Kızlarla buluşması yasaklandıktan sonra işine odaklandı ve sadece idman yapıp maçlara çıktı." diye konuştu.   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 02:02