Barcelona'dan Muslera için 17 Milyon Avro!

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Barcelona'dan Muslera için 17 Milyon Avro!
Transfer dedikodularında adı sıklıkla büyük kulüplerle anılan Uruguaylı file bekçisine Katalan ekipten ilk teklif geldi.

Katalan ekibi, sezon sonunda kulüple bağlarını kopartacak olan Victor Valdes'in yerine Uruguaylı file bekçisini getirmek için ilk adımı attı. Katalan devinden Güney Amerikalı kaleci için gelen ilk teklif ise 17 milyon avro. Ancak tecrübeli kaleciden bu kadar kolay vazgeçmek isteyemen 'Aslan' ilk
teklifi kabul etmedi. Barcelona'nın ikinci bir teklifle Cimbom'un kapısını çalması bekleniyor.

Cimbom'un B planı hazır...

Olası bir ayrılık durumundaysa
Galatasaray'ın B planı hazır.
Trabzonspor'da forma giyen Onur
Kıvrak ile bir süredir ilgilenen Cimbom, Muslera'nın satılması durumunda ilk olarak Bordo-Mavililer'in başarılı kalecisine yönelecek. Geçtiğimiz sezon
Burak Yılmaz'ı serbest kalma maddesi yüzünden 5 milyon avroya Galatasaray'a kaptıran Trabzonspor, 25 yaşındaki kalecinin serbest kalma
maddesini 4.5'tan 7.5 milyon avroya yükseltmişti. Başkan Ünal Aysal, daha önce yaptığı
açıklamalarda Fernando Muslera ve
Burak Yılmaz için gelecek teklifleri
değerlendireceklerini pek çok kez dile getirdi.

Kaynak:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben bir Galatasaraylı olarak Onur'u daha başarılı ve takıma daha yararlı buluyorum.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Boyle bir teklif varsa dusunmesinler bile ...

emreolol

Üye
barca almaz ki la muslerayi napcak boyle buyuk takim daha yetenekli birinu bulmasi lazim muslera elbet yetenekli ama barcaya gore degil ispanya ligi zor bir lig...

krizalit2000

Üye
Bence almaz asparagas gibi geliyo bu teklifler

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
belli olmaz valla herşey olabilir :hmmm

rapman

rapman

Üye
Muslera çok iyi bir kaleci. Muslera gider de Onur gelirse onun yerini aratmaz. Hem yabancı kontenjanından 1 tane boşalır. Ama Onur'un TS'yi bırakıp GS'ye geleceğini de pek zannetmiyorum.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Onur'u takımda görmek güzel olur. :oke:

esokmen

esokmen

Üye
Bence Muslera Kalmalı