Telefon Tavsiyesi Bana göre en iyi telefon hangisi sizce ?

Sponsorlu Bağlantılar

Scourge

Scourge

Üye
    Konu Sahibi
Bana göre en iyi telefon hangisi sizce ?
Arkadaslar bi türlü karar veremiyodum ama artık kararımı verdım sunlardan biri alıcam:

Çok oyun oynarım nette çok gezerim çok film izlerim kameranın önemi yok fazla resim çekmem okadar aşırı derece şarkı dinlemem.

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5 tavsiye ederim. 1320'nin şarjı hepsinden iyidir.

Emre

Üye
LG G2

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Nexus 5 ama bu isteklerde batarya onemli o yuzden lg g2

skylinegti

skylinegti

Üye
tabiki nexus 5...

messevim

messevim

Üye
LG G2

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bunlar arasından nexus 5 en mantıklısı ultra mantıklısı :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke

MaxipmaN

Üye
nexus5 diyeceğim ama bataryası isteklerine tam yetmeyecektir

3onur5

3onur5

Üye
Arkadaslar bi türlü karar veremiyodum ama artık kararımı verdım sunlardan biri alıcam:

Çok oyun oynarım nette çok gezerim çok film izlerim kameranın önemi yok fazla resim çekmem okadar aşırı derece şarkı dinlemem.

lumia nın şarjı iyi gider ama oyun bulabilirmisin okadarını bilmem store a hiç bakmadım s3ün ve nexusun oyunlarda şarjı cok cabuk tükeniyor elite i bilmiyorum ama 2600 mah pil çok zayıf kalmış gibi bu telefonlar dışında note 2 ve note 3 öneririm sana yada s3 + 2 tane batarya al öyle idare edersin

g2 yi görmemişim onu tercih edebilirsin

Son düzenleme:

yusuf1998x

Üye
bikere s3 ü ordan at. Onun yerine g2 yi koy eğer şarj sorun olmuyucaksa nexus5 senin istediklerini tam karşılar ama şarj sorun olursa g2 daha iyi . S3 artık güncellemede almıyo onu çıkar

• Beğen
enterneoll

enterneoll

Üye
g2 veya nexus 5 batarya çok önemli değil diyorsan her türlü nexus 5

fk555897

fk555897

Üye
Bence Nexus 5 al. Hem stabil hem de performanslı telefon.

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
LG G2 Almalısın Nexus 5 Alabilirsin Ancak Nexus Serisi Bitecek Diye Haberler Okudum Bence 27 Mayıs Kadar Beklemelisin G3 Bir Bakmalısın Tabi Bütçen 1700+ İse

Hasand.

Hasand.

Üye
lg g2 AL derim gayet performanslı ve hızlı secım senın nExUs V alma tavsıye etmem

Invoke

Invoke

Üye
Nexus serisi bitecekmiş ? Serinin bittiği yok adı değişecek ayrıca bunun nexus 5'e zararı nedir? Nexus 5 her türlü güncellemesini alır. =P Batarya da idare ediyor.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
0MG90

0MG90

Üye
Seçimini G2 ve N5 arasında yapmalısın.

• Beğen
ishak388

ishak388

Üye
tavsiye vermekte sakınca varmı ? :bilmm