Telefon Tavsiyesi Bana G2 Ile Lumia 920yi Karşilaştiranlar Bu Konu Sizin Için

Sponsorlu Bağlantılar

buna rağmen hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:sirit: Ben bi poz vereyim de ne olur ne olmaz.

Bu arada lumia kullanıcıları başka bir sisteme geçtiklerinde rahat edebildiler mi?

Özellikle Lumia serisinden sonra diğer platform kullananlar?

caglar b

caglar b

Üye
Bu konuda haklısın ama emin ol yakın dönemde uygulama eksiklikleride giderildiğinde insanlar meselenin sadece "çekirdek" yada "ram" miktarından ibaret olmadığını "geç te" olsa öğrenecekler :)
İos senelerdir bunu bize anlatıyor. Uygulamalar çıksında birazda wp den dinleyelim :)

• Beğen
Tepkiler: Türe ve alical33
alical33

alical33

Üye
:sirit: Ben bi poz vereyim de ne olur ne olmaz.

Bu arada lumia kullanıcıları başka bir sisteme geçtiklerinde rahat edebildiler mi?

Özellikle Lumia serisinden sonra diğer platform kullananlar?
ben 920den sonra s3 e geçtim ablam sağolsun ama 920 deki performansı bulmam imkansız sürekli kasıyor takılıyor ram hafıza dolu diyor tele okadar şey yaptım en son siyah kernel yükledim bir parça oldu ama yine :no:
İos senelerdir bunu bize anlatıyor. Uygulamalar çıksında birazda wp den dinleyelim :)
ios u gerçekten çok beğeniyordum taaki ios7 ye kadar :D ios hep sevmişimdir ama telefonlrını bir türlü sevemedim çok küçükler

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Parallax'tı galiba ben bayıldım ona

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben geldim :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ardacumhur
KayraBey

KayraBey

Üye
Wp android kapışması var dediler geldim :D

alical33

alical33

Üye
Wp android kapışması var dediler geldim :D
kapışma değilde fikir alışverişi diyelim :) aslında konu android wp kıyası değilde 920 ve g2 nin ois testiydi ama arkadaş nerelere çektiyse buraya kadar geldi :D

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
wp nin adam olması için 2sene lazım :D şimdilik androidle yarışacak bi işletim sistemi değil :D

Invoke

Invoke

Üye
Forumun kelime anlamında vardır zaten tartışmak, önemli olan seviyeyi koruyabilmektir, ağalar.
Saygılar. :)

Ben G2yi oy verdim ama ne açıdan karşılaştırdığımız önemli, kamera derseniz 920dir. Sabah gördük 1-2 konuda karşılaştırmaları. Microsoft iyi şeyler yapacak gibi ama daha yapılmadı, android ayrı bir şeydir bence, rahattır, her yerini kurcalarsın. Ses kalitelerine bakmadım (g2yi inceleme şansım olmadı) ama 920nin daha iyi olacağını tahmin ediyorum. Android ve Snap800 için bir de TrueHD IPS ekranı için G2 diyorum :) Kamerası vs de rezil değil sonuçta gayet iyi işler başarıyor.

Bu yorumumu yazdıktan sonra gördüm ilk mesajı (bakmayanlar baksın ilk mesaja). Bu kadar saçma mantıksız ve yanlış bir karşılaştırma daha olamaz. O dandik site sadece şu iş için yarar telefon kaç mm kalınlığındaymış bakarsın ya da işlemcisi neymiş(O da çoğunlukla yazmıyor).

• Beğen
Tepkiler: Dede

muratangin

Üye
İşte bunu çok güzel dedin arkadaşım helal olsun, ağzına sağlık.

512mb Ram'li düşük işlemcili Windows Phone Asphalt'ı kasmadan oynatıyorsun, ayarlar menusunde istediğin gibi göz atabiliyorsun, arkada uygulamalar açıkken hala istediğini yapabiliyorsun. Aynı donanımda bir android'le bunları yapabiliyor musun? Bu sorunun cevabı yukarıdaki alıntıda.

Donanım kendini yazılımda hissettiriyor, 1gb ram ile(bazılarında 512 biliyorsun) çift çekirdek (SD800'e göre eski) işlemciyle çok rahat her işlemi yapabiliyorsa donanımı hissettiren yazılım hakkını veriyordur :good:

Alıntı imkanı sağladığın için teşekkürler ;)

şuanda l620 var.en kısa zamanda g2 alacağım.512mb ramla asphalt ve kasmadanmı ? menüye girip kariyere girdiğinde 1-2snlik bi kasılma oluyor.araba satın alıncada 1-2sn kasılıyor sonra ekran geliyor.Oyun başladığında 3-2-1 derken 0da gene 1-2sn donuyor.Nadirde olsa bazı uygulamalarda(asphaltda dahil) oyundan atma olabiliyor.Arkada uygulama açıkken istediğini yapabiliyorsun demişsin..ben screen rotation kapatmak istiyorum o yuzden uc browser kullanıyorum.512mb ram yüzünden her 9-10dkda bir hafıza boşaltılıyor videosu geliyor ve tekrar başlatıyor kendisini.Arkada hiçbirşey açık değilken hafıza yetmiyor.WP8 cok iyi bir sistem asla stabil değil diyemem ama buda iosun i4u gibi.512mb yetmez wp8e.standart 1gb olmalıydıki zaten bir cok popüler oyunuda açmıyor(fifa,mc4) 512mb ram.

mustafasen

mustafasen

Üye
Bir aydir samsung s2 kullaniyorum ama memnundeyilim oyle igrenc bir klavyesi varki benden iki hamle geriden geliyor.kamera berbat .rehbere dilekce yazmadan giremiyorsun.batarya berbat .netekim diyecegim odurki en kisa zamanda kendime bir lumia bulmam lazim.

Üst Alt