bada 2 yayınlanmaya başladı 27/01/2012 :)

Sponsorlu Bağlantılar

ersinucak

Üye
Ewet arkadaşlar türkçe dil desteği olan italyanınkini yüklesek ne olur. Hem türkçe hemde kies sadece altyapı italyanca...

klambery

Üye
skaptan kardes bende bu olayla ilgili bi konu actm polonya we italya fw leri turkce dil destekliyor turkiyeye gelicek surumu ne icin bekliyoruz? farklı biseymi olcak yada sonucta aynı fw degil mi? navigasyon saat dilimi wb sorunlarla karsılasırmıyız bu italya we polonya fw lernden yuklesek ?

reis-44

Üye
kaptan burdamısınız

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
skaptan kardes bende bu olayla ilgili bi konu actm polonya we italya fw leri turkce dil destekliyor turkiyeye gelicek surumu ne icin bekliyoruz? farklı biseymi olcak yada sonucta aynı fw degil mi? navigasyon saat dilimi wb sorunlarla karsılasırmıyız bu italya we polonya fw lernden yuklesek ?

hiç problem olmaz arkadaşlar yükleyebilirsiniz

----------Eklendi @ 14:20:40 ---------- Yazıldı @ 14:20:24 ----------

kaptan burdamısınız
buralardayım kardeş

reis-44

Üye
arkadaşlar bana yardımınız lazım bada 2.0 yüklemek stiyorum ama bunu başaramadım kaptan bana uzktan yardım edebilirmisin

----------Eklendi @ 15:09:25 ---------- Yazıldı @ 14:50:24 ----------

skaptan uzaktan yardımile 2.0 yükleyebilirmisin

----------Eklendi @ 15:09:49 ---------- Yazıldı @ 15:09:25 ----------

rica etsem müsaitsen tabiki

klambery

Üye
skaptan kardes ben indrdm bu download dan rar ı dısarı cıkaramıorm :S baska rar lar cıkıyo bu italya fransa polonya ws fw lerin rarları acılmıyo :S

azK

Üye
Beyler Bada 2 ile ilgili bir zamanlar minik bir heyecanım vardı fakat biraz kullanınca heyecanım tamamen geçti. Sağa sola sürükleyerek mesaj ve arama yok artık, e-posta'ma her girişimde postam var mı diye bakıyor:( E-postama gelen xlsx uzantılı dosyayı açamıyor ki eskiden açıyordu. Geçen gün bir not almam lazım, uğraşmayayım dedim, görüşmeyi kaydetmenin kalktığını gördüm. Müzik tanımayı bulamadım:( Acunn.com'da bir video izlemeye niyet ettim, ilk görüntüsünden öteye geçemedi. 2 gb'lık paketimi doldurmakla ilgili telaşım nerdeyse hiç yok, bada sağolsun:) Makinemizin özellikleri Iphone 4'le yarışıyor ama işletim sistemi sanki internet kullanmayacakmışız gibi çalışıyor. Bada 2 ile google maps için program gelir diyordum, o da yok. Bada 2'ye belki daha sonra gene geçerim ama sırf facebook'la rehberimi senkronize edeceğim diye e-postalarıma bilgisayardan bakmak zorunda kalmak canımı sıktı:(

reis-44

Üye
kaptan yardımın lazım

azK

Üye
1.0.2'ye döndüm rahatladım:) Music'te Radyo'dan kaydedilenleri de kullanabiliyorum şimdi. Ayrıca browser'da alt çubuğu saklamak harika. Bakalım sorun olacak mı? Olursa geri dönerim 1.2'ye, gelişirse 2.0 ve türevlerine;)

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
  • GT-S8500S8500XXLA1 ##Bada 2.02012 JanuaryS8500OXCLA2Spain
  • GT-S8500S8500XXLA1 ##Bada 2.02012 JanuaryS8500OXFLA2Baltic

Turkiye hala yok :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• GT-S8500S8500XXLA1 ##Bada 2.02012 JanuaryS8500OXCLA2Spain
  • GT-S8500S8500XXLA1 ##Bada 2.02012 JanuaryS8500OXFLA2Baltic

Turkiye hala yok :D

eli kulagında mı diyorsun :)

nasılllllll :)

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Eli neresinde bilmiyorum ama kulağında olmadığı kesin :D

Bada 2.0 ve türkiye birbirine cok uzak şeyler :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:):) yaw gel sanada bi fw atalım bir iki ay dene sonra gecersin başka işletim sistemlerine bak demedi deme bada 2 yi kullanmadan gidicen başka os lara sonra aklın burada kalacak :)

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
İşte bende sırf o yüzden bekliyorum badayi sabırlı bir insanim :D
Fw ile ön yargı oluşturmak istemiyorum (:
Şimdi kasmalar olur , sorunlar görürüm :D
Ay sonunda gider ip4 yada Htc alırım
Sonra bende çeker giderim bada&Os'dan :(
Beklemekde fayda var :D
Aklım kalmasın =P

ceycey111

ceycey111

Üye
İşte bende sırf o yüzden bekliyorum badayi sabırlı bir insanim :D
Fw ile ön yargı oluşturmak istemiyorum (:
Şimdi kasmalar olur , sorunlar görürüm :D
Ay sonunda gider ip4 yada Htc alırım
Sonra bende çeker giderim bada&Os'dan :(
Beklemekde fayda var :D
Aklım kalmasın =P

Bence at fw yi biraz hevesini al sonra iphone 4 al :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bada 2 gelince bence gidemeyeceksin bir yere :)

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Beklemedeyim bakalım hayirlisi.

Üst Alt