bada 2 yayınlanmaya başladı 27/01/2012 :)

Sponsorlu Bağlantılar

ceycey111

ceycey111

Üye
  • Beğen
Tepkiler: cellmanbash

01firtina

01firtina

Üye
el gider bada 2 ye bende tekrar döndüm bada 1.2 ye :):):):)

ceycey111

ceycey111

Üye
Yanlız bide ii yonden bakalım nerdeyse bütün wave kullanıcıları fw atmayı öğrendi :D

Waveman

Waveman

Üye
Bide güzel yönden bakalım bada sayesinde sabretmeyi öğrendik :D :D

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
İşin kötü tarafınada değinmek gerekirse son birkaç ayda fazla küfür ettik :( :(

:tebessüm:

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Henüz bende hiç fw atmadım :D
Gelir kiese yüklerim

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
kardeş sanada atalım istersen fw bikere attınmı kapıyosun zaten :D

İsim Ceyhun'du galiba bi yerde okumuştum yanlış hatırlamıyosam. Ceyhun kardeş ben de yakından takip ettim konuları bi ara atmayı da düşündüm, dediler ocakta kesin geliyo ben de dedim bekliyeyim biraz daha olmuşken tam olsun kiesten tertemiz yüklerim, ama bakıyorum samsung inatla yayınlamıyo. Şu son zamanlardaki bada 2'nin diğer ülkelerde çıkışı beni yine ümitlendirdi. Diyeceğim o ki bu benimle samsung arasında kan davasına dönüştü. :D Bada 2 videolarını görünce içim gidiyo ama inat ettim bi kere yüklemiycem. Tavsiyen için saol. Bi de söylemeden geçemiycem, insanları bilgilendirme adına bada kısmını sen ve skaptan kardeş beraber götürüyosunuz diyebilirim. Tabi diğer arkadaşların hakkını yemek istemem ama ben genel görüşümü belirtmek istedim, daha önce skaptan arkadaşa özel teşekkür etmiştim şimdi tekrar ikinize de buradan teşekkür ediyorum. Elinize kolunuza klavyenize :D sağlık.

ceycey111

ceycey111

Üye
İsim Ceyhun'du galiba bi yerde okumuştum yanlış hatırlamıyosam. Ceyhun kardeş ben de yakından takip ettim konuları bi ara atmayı da düşündüm, dediler ocakta kesin geliyo ben de dedim bekliyeyim biraz daha olmuşken tam olsun kiesten tertemiz yüklerim, ama bakıyorum samsung inatla yayınlamıyo. Şu son zamanlardaki bada 2'nin diğer ülkelerde çıkışı beni yine ümitlendirdi. Diyeceğim o ki bu benimle samsung arasında kan davasına dönüştü. :D Bada 2 videolarını görünce içim gidiyo ama inat ettim bi kere yüklemiycem. Tavsiyen için saol. Bi de söylemeden geçemiycem, insanları bilgilendirme adına bada kısmını sen ve skaptan kardeş beraber götürüyosunuz diyebilirim. Tabi diğer arkadaşların hakkını yemek istemem ama ben genel görüşümü belirtmek istedim, daha önce skaptan arkadaşa özel teşekkür etmiştim şimdi tekrar ikinize de buradan teşekkür ediyorum. Elinize kolunuza klavyenize :D sağlık.

Saol kardeşim ama fw atmak istersen biz buralardayız
Sadece ben ve skaptan diil bütün arkadaşlar ellerinden geldikçe yardım ediyorlar
Maksat kimsenin sorunu kalması :)

Prnrml ctvty

Prnrml ctvty

Üye
Saol kardeşim ama fw atmak istersen biz buralardayız
Sadece ben ve skaptan diil bütün arkadaşlar ellerinden geldikçe yardım ediyorlar
Maksat kimsenin sorunu kalması :)

Sağol kardeş düşünürsem iletişime geçerim. :D Ayrıca ismin profil bilgilerinde yazıyomuş şimdi farkettim ne kadar malım yaaa :D

adilekci

adilekci

Üye
İtalya yayınlanmış...

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
herkese teşekkürler ilginizden dolayı yardımlar için buradayız herzaman ama malum herkese birden yetişemiyoruz elimizden ne geliyorsa

tonyboy03

Üye
italyayı yüklesek ne olurki sonuçta türkçe dil desteği var

asi_gen07

asi_gen07

Üye
enson fw de boot ve apss can not load binary diye uyarı veriyor.

Üst Alt