bada 2.0 wave ve wave 2 sürümleri yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

cbalim

Üye
henüz beta olduğundan çoğu program çalışmıyor.

push mail özelliği mükemmel çalışıyor arkadaşım
Tşkrler yükleyelim bakalım bir önceki sürümde hata veriyordu
.......

Bende niye kullanıcı adı veya şifre hatası alıyorum anlamıyorum Gmail ve hotmail kullanıyorum 2sindede aynı hata alıyorum önceden kullandığım ayarlar ile giriyorum.:S

fullwar

fullwar

Üye
Evet Live Mesenger artık cepte. Beyler Flash'ıda bir deneyin. Özellikle youtube'a girdikten sonra alttan desktop görünümüne geçin bakalım flash soracakmı? Akşama daha çok var? Eve gidince yüklerim artık.

anselmo

Üye
ben denedim ilk etapta facebook çalışmadı ama sonra ayarladım programların çoğu dahil widgetler dahil çalışıyo herşey flash olayında da biraz daha optimizasyon lazım sanırım var bişeyler daha oturmamış ve bu sürümde tek gördüğüm öncekilere göre eksiklik ses dosyasının (konuşma için)eksik oluşu ve birde widgetlerdeki saat 1 saat 2 dk geriden geliyor başka bi sorun göremedim

gizli99

Üye
ben ilk defa denedim. securit fai filan yaziyordu telde ise upload to pc yaziyordu. tel kilitlendi sandim bastan megerse download moduna almak icin kamera tusu yerine tus kilidine basiyormusum.
yukledim cok guzel

mustafa1800

Üye
flash desteğini nasl aktif hale getiricem ? dahale izlesene.comdan videoyu site üzerinden izleyemiorm .s .s bu konuda bi fikir verirseniz sevinirm :/ kint messenger , download manager , bada tube , chat for facebook , aspahlt 5 , video keeper ,smart guard gayet iyi çalışıyor geri dönmem 1,2 ye :D flash hakknda blgi verrsnz sevncem

fatih-10

Üye
Sonunda Yükledim bada 2,0 erem güneş kardeş sagolsun allh ondan razı olsun cok tşkr ediyorum onun yardımıyla oldu 2,0 güzl cok begendik bazı yerlrnde yawlama faln oluyoo artık o final sürümnde cıkar :)

• Beğen
Tepkiler: erem.qns

lider

Üye
flash desteğini nasl aktif hale getiricem ? dahale izlesene.comdan videoyu site üzerinden izleyemiorm .s .s bu konuda bi fikir verirseniz sevinirm :/ kint messenger , download manager , bada tube , chat for facebook , aspahlt 5 , video keeper ,smart guard gayet iyi çalışıyor geri dönmem 1,2 ye :D flash hakknda blgi verrsnz sevncem

ayarlar - internet - tercihler gir flash ı aç tamamdır izlesene çok güzel oynatıyor

gizli99

Üye
Ya arkadaşlar her şey güzel çalışıyor da saat 2 defadır 1 saat geriye atıyor, ayarlıyorum yine bozuluyor. Ne iş?

hearsay

Üye
XPKG6 sürümünü kullanıyorum ve hala hata almadım...Eksikleri var mı var...Fakat şunu söylemeliyim ki olaya bir programcı gözüyle bakıyorum mesleğim gereği...XPKG5 'den 10 gün sonra XPKG6 ve bir hafta sonra da XPKG7 sürümü çıktı...Bir hafta içinde bir çok eksiğin giderildiği ek özeliklerin geldiğini düşünürsek Bada 2'nın aslında gayet hızlı ilerlediğini görmek mümkün...Bundan sonrası sürekli eksiklerin giderildiği sürümlerin çıkması senaryosu olur ki..Bakınız XXJL2,XXJID falan filan...Ben Amoled ekran farkıyla renk seçimlerinin ve görselliğin mükemmel olduğunu gördüm XPKG6'da..Hayran kaldım...Canınızı sıkmayın sakın...Android kullanmış biri olarak Bada'nın damga vuracağını düşünüyorum...Görsellik,stabilite ve kullanım...

Sadece işletim sistemlerinin altyapılarının(framework) gelişmesi süreçleri vardır...Örnek olarak Windows XP (2002 - ??? ) hala kullanılıyor...

Samsung'un Bada'nın ve bizlerin zamana ihtiyacımız olduğunu unutmayalım....

mustafa1800

Üye
saat sorunu yok bnde flash ve ücretli prolar çalışıor bnm aldıklarımdan :D herşey yolunnda 1.2 bnm için geride kaldı artk 2.0 betadan 1.2 ye dönmem :D

elvan1993

Üye
arkadaşlar ben de wave 2 var ama ben daa önce hiç böle yüklemeler yapmadım ve bilmiyorum bana yardımcı olabilcek birisi varmı lütfen bende çok merak ettim su 2.0 :D

gs01

Üye
badaturkiye sitesinde videolu anlatım mevcut. video linki

burdan izleyerek yapabilirsin

Edit: secretwhite arkadaşın konusundan alıntıdır. video sahibi ZAVİRA'dır.

elvan1993

Üye
[QUOkardeşim saolasın ama şşimdi bir kaç sorum var ben bu uygulamayı yaparken telefonda sim kart takılı olucakmı sonra pc de kies yüklü olmasımı gerek bide benim telefonum wave 2 ve bu sürüm yüklü S8530JVJL3 sorun yaşanırmı bide buna cavap verirseniz sevinirimTE=gs01;3701338]badaturkiye sitesinde videolu anlatım mevcut. video linki

burdan izleyerek yapabilirsin

Edit: secretwhite arkadaşın konusundan alıntıdır. video sahibi ZAVİRA'dır.[/QUOTE]

----------Eklendi @ 16:23:30 ---------- Yazıldı @ 16:22:54 ----------

kardeşim saolasın ama şşimdi bir kaç sorum var ben bu uygulamayı yaparken telefonda sim kart takılı olucakmı sonra pc de kies yüklü olmasımı gerek bide benim telefonum wave 2 ve bu sürüm yüklü S8530JVJL3 sorun yaşanırmı bide buna cavap verirseniz sevinirim

akrep81

Üye
telefon kapama ses kısma dovload modu o nasıl oluyor bu nasıl iş yaw olmuyor daha başında yapamadık hiç başlamasam mı hazır hedef 2023 ü mü beklesem :hmmm

----------Eklendi @ 18:19:14 ---------- Yazıldı @ 17:44:45 ----------

kardeş telefon mavi ekrada kaldı ne yaptıysam olmuyor eski haline getirmekk için telewfonu8 saniye kapama tuşuna basıyom sonra upload pc falan yazıyor tekrar bootu kurmayı deniyom waning uyarı yazıyor ne yapacağım yardımmmmmmmmmmm:???????????????

gs01

Üye
sim ve hafıza kartı çıkarılırsa daha iyi olur. telefon yükleme esnasında mavi ekranda kalırsa direk bataryayı çıkarıp tekrar takın. sonra download mode alıp yükleme işlemine yeniden başlayın. bende mavi ekran geldiğinde bu şekilde hallettim sorunu. yinede sorumluluk size aittir arkadaşlar biliginize.

ckurugollu

Üye
Ben son versiyonu yükledim fakat yine prolar çalışmadı birde bluetooth kulaklık bağlantısı yapamadım bir türlü daha önceki bağlanıyodu

guro123456

Üye
suanda yuklemis bulunmaktayim eksikler cok benim gibi heyecan aramayin takilmalar cok hicbirsey yerliyerinde degil gecisler yavas fakat final surumde bu sorunlar halledlirse evet guzl olacaga benziyor tavsiyem yuklemeyen arkadaslsr acele etmeyin sabir sabir

gizli99

Üye
Arkadaşlar kaç gündür kullanıyordum yeni sürümü, bugün iyice kafayı yedi. Telefon tuş kilidine geçince sapıtıyor. Tekrar açmak isteyince veya birisi aradığında açılır gibi oluyor, sonra reset alıyor. yeniden başlayınca da bu sefer ilk açılışta ekranda "Can't find variable: Bondi" diye bir uyarı çıkıyor. Bu uyarı neyle alakalıdır? nasıl düzeltiriz bunu? yardımcı olacak arkadaşa Ramazan vaktinde dua ederim :)
şimdiden teşekkürler..

gizli99

Üye
tuş kilidinden çıkınca reset alma problemini geçici şekilde çözdüm, paylaşayım;
telefon tuş kilidine girmeden önce ana ekrandaysa problem çıkarıyor.
Ama Arama kaydı kısmına girdiğinizde tuş kilidine basabilirsiniz veya otomatik kilitlenebilir, geri dönüşte sıkıntı olmuyor.