bada 2.0 wave ve wave 2 sürümleri yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

tempting

Üye
    Konu Sahibi
bada 2.0 wave ve wave 2 sürümleri yayınlandı
beyler yarım saat öncesi itibari ile samfirmvare de en yeni sürümler yayınlandı.linkler şöyle

Hotfile.com: One click file hosting: S8530XPKH1.rar

Hotfile.com: One click file hosting: S8500XPKG7.rar

üstteki wave 2 alttaki link ise wave 1 için.

bu da video.

----------Eklendi @ 23:21:18 ---------- Yazıldı @ 23:19:19 ----------

rar şifresi samfirmware.com

adelante55

adelante55

Üye
linklerin altı boş hocam

tempting

Üye
    Konu Sahibi

silver021

silver021

Üye
arkadaşlar durum vaziyet nasıl tüm uygulamalar yüklenebiliyormu mavi ekran hataları varmı varsa ne derecede can sıkıcı. eski betalara göre büyük bir düzelme varmı. CPU aralığı ne derecede kasıyor. pil ömrü iyimi. :D bunlara bir cevap bulursam ve hepsi olumlu yönde olursa bende geçmeyi düşünüorum. umarım biriside sonunda olumlu bir cevap verir.

• Beğen
Tepkiler: cellmanbash

gs01

Üye
deneyen var mı arkadaşlar sabahtan beri bunların yayınlanmalarını bekliyorum (h) her seferinde betayı yüklerim bir gün boyunca dener sonra sinir olur geri 1.2 ye dönerim ama akıllanmadım bunuda deneyeceğim :d:

tempting

Üye
    Konu Sahibi
İlk yüklemede MultiLoader telefona reset atınca hiçbir yazı olmayan boş bir mavi ekran geliyor, bir süre sonra rengi yeşil oluyor.
Böyle olursa telefonun bağlantısını kesin, bataryayı çıkarıp takın. Yeniden Download Mode'a alın ve yüklemeye devam edin.
Sorumluluk size aittir.
Bir de dosyanın içindeki driveri kurmayı sakın unutmayın.yüklüyorum su anda.yükledikten sonra yorumları yazacağım.

jek6161

Üye
benim telefon patladı galiba mavi ekran geldi bağlantıyı kestim bataryayı cıkardım download moda alıyım dedim gene mavi ekran geldi düzelmiyo

tempting

Üye
    Konu Sahibi
facebook social hub twitter samsung apps sorunsuz çalışıyor..mesela işcepi yükledim sorunsuz çalışmakta..

----------Eklendi @ 00:36:47 ---------- Yazıldı @ 00:36:08 ----------

rarın içindeki driveri kurdun mu?bir de oradaki multiloaderi kullan..

jek6161

Üye
onları kurup denedimde telefon patladı neyse telefoncuya getircez artık

guro123456

Üye
Hadi baska telefonu patlayan yokmu yada final surum yayinlaninca daha guzel olacak diye hayal kuran arkadaslar bu isin civki cikti yeni bir haber duydum bada sitesinde hedef 2023 yazmis sabredin derim :)

illegend66

illegend66

Üye
Bu sürüm de mi beta arkadaşlar?

erem.qns

erem.qns

Üye
samfirmware deki yorumları okudum. Çoğu kişi sorun yasamıs
bnce yuklemeyın

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Bu sürümde betaysa way haline samsung vayyy ayıp yav ne badaymışş

jek6161

Üye
ahahahhah hedef 2023

• Beğen
Tepkiler: BarcinSurmeli
sfx1

sfx1

Üye
arkadaşlar deniyicem ama jek6161 arkadaşın başına gelen olay çok üzücü, programda bi sorun olabilirmi ?

jek6161

Üye
kardeş üzücü bi durum ama nedense hiç üzülmedim cıldırtıyodu beni telefon elime değiştirme fırsatı geçti

gs01

Üye
ben şuan yükledim. ml de wait reset dedikten sonra mavi ekran geldi kaldı telefon. bataryayı söküp tekrar taktım ve tekrar denedim sorunsuz yüklendi. yanlız yükleyecek arkadaşlara tavsite program ekle kaldırdan samsung usb driver programını kaldırın. daha sonra indirdiğiniz dosyadan çıkanı yükleyin. telefonu download mode alıp pc ye bağlayın. driverların yüklenmesini bekleyin. sonra işleme başlayın. en garanti yol bu gibi gözüküyo fakat sorumluluk size aittir bunuda unutmayın :oke:

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Arkadaşlar ben yükledim... Önce söyle diyeyim rardan çıkan usb driveri kurmadım... Sonra kurmaya geçtim yükleye geçti bootu attıktan sonra resetten sonra mavi ekran akldı telde... Bataryayı söküp tekrar taktım dawloand modda açtım teli ve yükleye tekrar tıkladım sorunsuzca yükledim....

Gelelim yazılıma şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ana ekranda sayfaları ekleyıp kaldırabiliyorsun... Widgetler çalişiyor... Bada 1.2 kadar stabil.. Programlar çalişiyor... cpu bada 1.2 deki gibi kullanmadığında %1 kalıyor kullanıma bağlı %20-60 felan oluyor sonra %1 duruyor... İnterneti kullanımında bekleme felan yok bada 1.2 gibi gayet stabil... Sadece kamerası bada 1.2 kadar iyi değil...

Dediğim gibi tek sorunu yüklerken karşılaştım o mavi ekranla oda herhalde usb driveri yükleyediğimden windows 7 kullanıyorum herhalde ondan dolayı driveri yükleyemedim....

Bana kalırsa yükleyin final sürümü gibi.... SORUMLULUK SİZE AİT....

pesper

Üye
hafıza kartını görmeme dışında hersey iyi gbi sanki

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
android touchwiz'e benzemis :)