bada 2.0 SDK CIKTI!!!!!!!!!!!!!!!! BEKLEDIGINIZ BADA 2.0 SDK BURADAN INDIREBILIRSINIZ!!! SDK

Sponsorlu Bağlantılar

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
bada 2.0 SDK CIKTI!!!!!!!!!!!!!!!! BEKLEDIGINIZ BADA 2.0 SDK BURADAN INDIREBILIRSINIZ!!! SDK
ARKADASLAR ARTIK ÖZLEM CEKMEYE SON.CIKTI ,CIKACAK DERKEN BADA 2.0 sdk ARTIK PIYASA...GELISTIRME VERSIYONUDUR:DENEMEK ISTER ISENIZ ASAGIDAKI LINKE TIKLAYARAK INDIREBILIRSINIZ sdk

uran22

Üye
darısı belleye

gemons1

Üye
türkiye için mi

nidforspid

nidforspid

Üye
muahaaa yarıldımm

gemons1

Üye
niye

furkanosman

furkanosman

Üye
poooff ::@

gemons1

Üye
kusura bakmayın ben bılmıyorum da öle direk sazan gıbı atladım sanıırm

VforButterfly

VforButterfly

Üye
Telefondan giriyorum su anda bada 2.0 cikti mi cidden cunku linkde sdk ya yonlendiriyor arkadaslar ?

cellmanbash

cellmanbash

Üye
sdk zaten bu 2-3 önce çıkmıştı :)

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın!!! ındırın kullanın

fullwar

fullwar

Üye
Bilip bilmeden konu açıyorsunuz. Daha yeni RC sürümü çıktı. Türkiye için daha çıkmaz. RC sürümü belli bölgelere Kies'ten sunuldu zaten. Denemek isteyenler yükler fakat riskli bir iştir. Badatürkiyenin Custom Rom'uda mevcuttur. Konuları araştırınız. Türkiye için "final - release" sürümü Kies üzerinden dağıtılacak ve muhtemelen daha var. Kies'e çıkmadan 7-8 gün önce FW'si çıkar ML ile yüklenir fakat kısa süre zarfında bunun olacağını düşünmüyorum. Başlığa SDK yazabilirsin. Yani ürün geliştirme aracı. Aşağıda açıklamalı anlatım var.

Edit: İmla.

• Beğen
Tepkiler: bbounce
ceycey111

ceycey111

Üye
Şakamısın sen bada 2.0 kieste çıkcak samsung kendi sayfasında burdan indirin diye link vermicek. başka ülkelerde çıkan orjinal romu böyle indirebiliriz onuda samsung sitesinde yayınlamaz.

konu kilitlenmeli

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
şakamısın sen bada 2.0 kieste çıkcak samsung sendi sayfasında burdan indirin diye link vermicek. Başka ülkelerde çıkan orjinal romu byle indirebiliriz onuda samsung sitesinde yayınlamaz.

Konu kilitlenmeli

arkadasında dedıgı gıbı gelıstırme surumu..merak eden arkadaslar var ve bu surumde daha yenı , cok yenı.
ındırmek ısteyen arkadaslar olabılır,denemek ısteyen arkadaslar olabılır,bu forum sıtesı paylasım ıcın var olab bır sıte dıye bılıyorum.
Hee kıtletmek ıstıyorum da dıyorsan buyur moderator orada senınde mesaj panelın de orada dıledıgı yap!! Bılgı paylasımını dıledıgın gıbı engellıyebılırsın keyıf senın ,

fullwar

fullwar

Üye
arkadasında dedıgı gıbı gelıstırme surumu..merak eden arkadaslar var ve bu surumde daha yenı , cok yenı.
ındırmek ısteyen arkadaslar olabılır,denemek ısteyen arkadaslar olabılır,bu forum sıtesı paylasım ıcın var olab bır sıte dıye bılıyorum.
Hee kıtletmek ıstıyorum da dıyorsan buyur moderator orada senınde mesaj panelın de orada dıledıgı yap!! Bılgı paylasımını dıledıgın gıbı engellıyebılırsın keyıf senın ,

Dostum konu kilitlenmeli evet doğru fakat başlığı değiştirmezsen. Kimseyi kandırmaya hakkın yok. Bada 2.0 çıktı diyorsun. Nerede? Bada 2.0 SDK ile Bada 2.0'ın kullanılabilir sürümünün ne alakası var? Biri kullanılan sistem diğeri profesyonel geliştiricilerin kullandığı sürüm. Başlığı değiştirip SDK çıktı dersen birşeyi kilitlemeye gerek kalmaz.

Edit: Başlığı değiştirdiğin için teşekkür ederim.

veletifo

Üye
    Konu Sahibi
dostum konu kilitlenmeli evet doğru fakat başlığı değiştirmezsen. Kimseyi kandırmaya hakkın yok. Bada 2.0 çıktı diyorsun. Nerede? Bada 2.0 sdk ile bada 2.0'ın kullanılabilir sürümünün ne alakası var? Biri kullanılan sistem diğeri profesyonel geliştiricilerin kullandığı sürüm. Başlığı değiştirip sdk çıktı dersen birşeyi kilitlemeye gerek kalmaz.

Edit: Başlığı değiştirdiğin için teşekkür ederim.

rıca ederım.

ceycey111

ceycey111

Üye

Arkadaşım tabiki burası bir yardım formu ama senin yaptığın insanları yanıltmaktır. Bu sdk çıkalı 3 ay oldu nerdeyse ben bilgi paylaşımını engelemiyorum sadece millet boşuna heycanlanmasın diye konu kilitlenmeli dedim.
Ama bunu isteyerek yaptığını düşünmüyorum ;)

gizli99

Üye
aman ne komik...
herkes de bunu bekliyordu
moderatörler uyuyor mu?
milletin kandırılmasına nasıl müsaade ediyorsunuz?

fullwar

fullwar

Üye
aman ne komik...
herkes de bunu bekliyordu
moderatörler uyuyor mu?
milletin kandırılmasına nasıl müsaade ediyorsunuz?

Bada bölümünde ne zaman moderatör gördük ki? Ben hiç görmedim.

Üst Alt