BADA 100.000.000 Uygulama ! ( SAYAÇ EKLENMİŞ)

Sponsorlu Bağlantılar

furkant

furkant

Üye
doğru ,zaten o bada 2 de değildi bence aslında daha görmedik biz bada 2 yi bada 2.0 yi tanıtan alfa versiyonu diyelim,benim demek istediğim bada 20 çalışmaları o meshur twiitter yazısınndan bu saate kadar 5 ay geçti 5 ay bada 2 .0yi yapmak için iyi bir zaman bence o yüzden diyorum aslında bitmiştir bada 2.0 nin yapımı, aman neyse gelsin bizimki boş muhabbet ,zaten önemli olan ne getirdiği nezman geldiği değil
:evet:

burakburti

burakburti

Üye
bence sasmamali 5milyon satmis bir tel icin az bile kisi basi 20 uygulama dusuyor

aynen kardeşim bu tel çok sattı her alanda mutlaka en kötü 5 - 6 uygulama parasıyla almıştır samsung bu telle aslında ii para kırdı

cahitkan

Üye
:) hadi bada patlat bombayı

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
galaxy tablet vericekler.

dla11

Üye
samsung yarısma düzenliyor hediyler varmış
kaynak buraya bakın

StriqeR

StriqeR

Üye
samsung yarısma düzenliyor hediyler varmış
kaynak buraya bakın

Öyle Gibi Ya :)))) İngilizcesi iyi biri çevirebilirmi Meraklandım :)... Bu Arada ekranın altındaki telefon ne öyle wave 3 gibi :D kcaman (:

secretwhite

Üye
sağdakiler tam hatırlamıyorum kod adını ama NFC özelliği ile gelen ilk Bada telefon tanıtılmıştı geçen fuarda bayanlar da Wave 2 tutuyor. Kaynak yazıda ise Mart 25- Nisan 30 arasında haftalık ödül dağıtacakmış ama ne yapınca, nasıl, hangi ödül ne kadar dağıtılacak bir bilgi yok

StriqeR

StriqeR

Üye
Böyle Bir Yazı Okudum, Hediye, ödül mödül yok Yalan oLdu :D

Samsung’un bundan yaklaşık on ay önce faaliyete geçirdiği mobil ve TV uygulama mağazası Samsung Apps uygulama mağazası üzerinden indirilen uygulama sayısı 100 milyonu geçmiş durumda. Samsung’un bu başarı için Avrupa insanına bir teşekkür borcu var gibi görünüyor.

Samsung Apps mağazası üzerinden en çok uygulama indiren ülke Fransa olurken bu ülkeyi Almanya ve İspanya izledi. Her üç ülkeden indirilen uygulamanın sayısı mağaza üzeriden indirilen toplam uygulama sayısının yüzde 40′ına denk geliyor. Samsung Apps mağazasında şu anda 13 binden fazla uygulama yer alıyor.

120 farklı ülke kullanıcıları tarafından ulaşılan uygulama mağazasında an itibariyle 100.000.000’u aşkın indirme yapılırken, en popüler uygulamaları ise Magic Torch, Need for Speed Shift ve Asphalt 5 olarak ön plana çıkıyor. Uzmanlar yeni Galaxy ailesi ile bu rakamın kısa sürede katlanacağını belirtiyor.

archeuscaine

archeuscaine

Üye
Samsung is also holding a weekly prize draw for bada Samsung Apps users. Starting from March 25 till April 30, anyone who downloads an app from the store will be entered into the draw where they can win Samsung Apps vouchers, USB flash drives, Galaxy Tab and Galaxy Player.

son kısımda yazan bunun anlamı samsung martın 25 şinden başlayan ve nisanın 30 una kadar sürücek haftalık çekilişler yapacakmış samsung apps kullanıcılarına ayrıca appsten bişey download eden herhangi birisi download ettiği için gene bi çekilişe katılacakmış ve samsung apss bileti veya usb flash glaxy tab glaxy player gibi ödüllerden birini kazana bilecekmiş olay bu boş bişey değil ama tüm avrupayı kapsıyo okuduğum kadarıyla öle gaza gelip 20 30 50 100 uygulama indirmeyle olucak iş degil admalarda leblebi çekirdek gibi glaxi tab dağıtmıcak herhalde max 3 5 tane verirler geçer gider :)

ceycey111

ceycey111

Üye

Burda hediyeler verileceği söyleniyor ama ne yapınca anlamadım :)

Ama appssın türkiye sayfasında yok

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Böyle Bir Yazı Okudum, Hediye, ödül mödül yok Yalan oLdu :D

Samsung’un bundan yaklaşık on ay önce faaliyete geçirdiği mobil ve TV uygulama mağazası Samsung Apps uygulama mağazası üzerinden indirilen uygulama sayısı 100 milyonu geçmiş durumda. Samsung’un bu başarı için Avrupa insanına bir teşekkür borcu var gibi görünüyor.

Samsung Apps mağazası üzerinden en çok uygulama indiren ülke Fransa olurken bu ülkeyi Almanya ve İspanya izledi. Her üç ülkeden indirilen uygulamanın sayısı mağaza üzeriden indirilen toplam uygulama sayısının yüzde 40′ına denk geliyor. Samsung Apps mağazasında şu anda 13 binden fazla uygulama yer alıyor.

120 farklı ülke kullanıcıları tarafından ulaşılan uygulama mağazasında an itibariyle 100.000.000’u aşkın indirme yapılırken, en popüler uygulamaları ise Magic Torch, Need for Speed Shift ve Asphalt 5 olarak ön plana çıkıyor. Uzmanlar yeni Galaxy ailesi ile bu rakamın kısa sürede katlanacağını belirtiyor.

yok kardeş o yuvarlanmştr yoksa sayaçta daha vardı 100 mlyona. ben hediye fln istemiyorum destek gelsn uygulama gelsn oyun gelsn android gbi olsun yeter ;)

secretwhite

Üye
alttaki büyük gibi olan telefonlar ilk Bada 2.0 ile gelmesi planlanan Wave 578 serisine ait bir telefon yani gerçek geçen fuarda NFC teknoloji demosu bu telefonlar üzerinden verildi zaten gecen fuarın içeriğine bakarsanız o telefonu da görürsünüz Alttaki de o telefonu gösteren bir video

realatik

Üye

March 25th, 2011​
25 Mart 2011
admin​
admin

This is from the !​
Bu dan !
Samsung has launched a contest to celebrate the milestone of 100 million app downloads.​
Samsung 100 milyon app indirme dönüm noktası kutlamak için bir yarışma başlattı.
All you have to do is basically download an app after logging into the Samsung Apps or Kies and you will be entered automatically.​
Yapmanız gereken tek şey temelde Samsung Apps veya Kies ve otomatik olarak girilecektir giriş sonra app indirmektir.
Read below for more information:​
Daha fazla bilgi için aşağıdaki oku:
Double the fun with Samsung Apps!​
Samsung Apps ile çift eğlenceli!
Simply download Samsung Apps for a chance to win great prizes!​
Sadece büyük ödüller kazanma şansına için Samsung Apps indirin!​

A . Promotion Date
A. Promosyon Tarihi
9:00 am (GMT) 3/25/2011 ~ 9:00 am (GMT) 4/30/2011 (6 Weeks)​
09:00 (GMT) 2011/03/25 ~ 09:00 am (GMT) 2011/04/30 (6 hafta)
B. How to Participate
B. Nasıl Katılırım
You will automatically be entered in the promotion when you download an application after having logged into Samsung Apps or Kies during the event period.​
Eğer olay döneminde Samsung Apps veya Kies oturum sonra bir uygulamayı indirirken otomatik promosyon girilecektir.
C. Prizes
C. Ödüller
Galaxy Tab (5)/ Galaxy Player (10)/ Samsung Apps USB (50)/ Samsung Apps Coupons (6,000)​
Galaksi Tab (5) / Samsung Apps USB (50) / Galaxy Player (10) / Apps Kupon (6000) Samsung
D. Winner Announcement
D. Kazanan Duyuru
1) Prizes: Every Monday at Samsungapps.com ( )​
1) Ödüller: at Samsungapps.com Pazartesi Her ( )
2) Samsung Apps Coupons: Every Monday through Samsung Apps accounts​
2) Samsung Apps Kuponlar: Samsung Apps hesapları aracılığıyla her Pazartesi
E. Eligible Devices
E. Uygun Cihazlar
Wave (S8500), Wave II (S8530), Wave 523, Wave 525, Wave 575, Wave 723​
Dalga (S8500), Wave II (S8530), Dalga 523, Dalga 525, 575 Dalga, Dalga 723
–​
-
* Participation and event details will vary depending on country and/or region.
* Katılım ve etkinlik ayrıntılarını bölge ve / veya değişiklik gösterir bağlı ülke.
* Prizes may differ from the images shown.
* Ödüller gösterilen görüntülerin farklı dan olabilir.
* Illegal downloads will be excluded from the event.
* Yasadışı siteleri olay dışında olacaktır.

StriqeR

StriqeR

Üye

Burda hediyeler verileceği söyleniyor ama ne yapınca anlamadım :)

Ama appssın türkiye sayfasında yok

Kazananlar Rasgele Seçiliyormuş Kardeşim (: Zaten Promosyona katıldık yani üye olan herkez dahilmiş :)

Promosyon Başlık: 100 Milyon İndirme
2. Açıklaması: sonrası promosyon döneminde telefonunuzla Kies (Samsung PC Yönetim Programm) ile Samsung Apps uygulamaları yükleyin Sign-in. Katılımcıların olay haline katılmak otomatik olacak.
3. Ne katılmak için
tüm a) Öncelikle, bu promosyon girmek için katılımcılar, Samsung Apps Üyeler olmalıdır
b) Bu promosyona katılmak için, katılımcıların uygulama indirmek önce Samsung Apps oturum açmalısınız.
c) Kazananlar rastgele olarak seçilecektir.