BADA 100.000.000 Uygulama ! ( SAYAÇ EKLENMİŞ)

Sponsorlu Bağlantılar

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
BADA 100.000.000 Uygulama ! ( SAYAÇ EKLENMİŞ)
Arkadaşlar bugün samsungappse girdim girenlerin dikkatini çekmiştir üstte gözüken barda

bu yazı vardı . 100 miyona ulaşınca ne olacağı hakkında bi bilginiz varmı ? Eğer gerçekten bir ilerleme olacaksa hepimiz bedava uygulamaları birçok kez indirerek bu sayıyı 100 milyona tamamlayalım tamamlayamasakta katkımız olsun diyorum ? Fikirlerinz neler ?

Ek:
Arkadaşlar samsung appsde ( internet sitesi teldeki uygulama değil ) cihaz seç yazısının altında 100 million yazıo basınca sayaç çıkıo yeni eklenmiş :D baya baya bişey yapacaklar bunlar heycanlandm yardm etsekmi 100 milyona :D

• Beğen
Tepkiler: onlyone

Lacrymosa

Üye
Hiçbir şey olmayacak ayrıca o kadar uygulama yok. Yalan.

teksenle

Üye
100.000.000 biraz mantikli olun o kadar uygulama olmasi mumkunmu o app den yapilan toplam yukleme sayisi

Lacrymosa

Üye
Resmin altını okumamıştım. O download sayısı arkadaşın dediği gibi. Cevap değişmez. 100.000.000 olunca yine bir şey olmayacak. 100.000.000 uncu indirme işlemini yapana Galaxy S 2 hediye etseler iyi olur. :D

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
birşey olacağını sanmıyorum ama göreceğiz :)

iceman007

Üye
Hiçbir şey olmayacak ayrıca o kadar uygulama yok. Yalan.

O kadar uygulama var demiyor zaten. Bu kadar uygulama indirilmiş demek oluyor.

Bana kalırsa inanılmaz bir rakam. Samsung Appstore'da aşağı yukarı 6000 uygulama var (Win. Mo+Bada 1.2 + bada 1.1)
Yani bir uygulama ortalama 16667 kere indirilmiş.
Bu sayının geliştiricileri çekmesi gerekir. Yani orta düzeyde yazacağınız ve en düşük fiyat olan 1 eurodan (Türkiye için 2.40) satışa koymak size onbinlerce euro kazandırabilir. Hatta ortalama üstü bir uygulama (ki bunu başarmak kolay birsürü saçma uygulama tema dolu) sizi zengin edebilir

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım uygulama sayısıyla ne alakası var ne diyonuz ? 100 milyon indirme olduğunda falan diolar . bada 2.0 ı o zaman falan mı çıkarcaklar yada başka bişey mi var acaba . Ne diosunuz napalm ?

mavrick

mavrick

Üye
Arkadaşım uygulama sayısıyla ne alakası var ne diyonuz ? 100 milyon indirme olduğunda falan diolar . bada 2.0 ı o zaman falan mı çıkarcaklar yada başka bişey mi var acaba . Ne diosunuz napalm ?

ağzından bal damlıyor :oke:

ganster86

Üye
bu demek oluyor ki uygulama üreticileri badaya daha fazla destek verecek.bi yerde haber okumustum ama nerde olduğunu hatırlamıyorum söyle diyor çok önemli bir uygulama üreticisi androidde 1 ayda kazandığımızı badada 5 günde kazanmıştık diyordu.

cbalim

Üye
bence sasmamali 5milyon satmis bir tel icin az bile kisi basi 20 uygulama dusuyor

onlyone

onlyone

Üye
herkese selam benm anladığım kadarıyla Apps ten indirilenlerin sayısı 100 milyona ulaşıyor diyor. ve alt taraftada önümüzdeki hafta bu rakamı bulacağını düşününerek süprizler olacağını söylüyor.inşallah kaliteli oyunlar uygulamalar faln filn beleş olr :)

StriqeR

StriqeR

Üye
iOS ve Android'de Bir uygulama geliştiriyolar 60-70 Milyon kişi indiriyo :) Örneğin Angry birds :) Yani bada sütten çıkmış ak kaşık :D

iceman007

Üye
iOS ve Android'de Bir uygulama geliştiriyolar 60-70 Milyon kişi indiriyo :) Örneğin Angry birds :) Yani bada sütten çıkmış ak kaşık :D

IOS'ta öne çıkan uygulamalar çok fazla indiriliyor. Ama ben eminim download sayısı 10'u geçmeyen uygulamalar da mevcut

didyou

Üye
100 milyonuncu uygulamayı indirene Kupa veriyorlarmış :D

StriqeR

StriqeR

Üye
Bencede Dedikleriniz Doğru olabilir (Kupa Değil :D ) 100.000.000 yani bilmiyorum artık bi hedefleri vardı heralde kısa sürede ulaştıkları için misal veriyorum çoğu uygulama ücretsiz olabilir yada yeni uygulamalar olabilir,Bada'ya daha fazla yoğunlaşabilirler diye düşünüyorum,Daha fazla geliştirici çağırtabilirler..

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
o zaman downloadın dbine vuralımda görelim neymiş :D

furkant

furkant

Üye
Arkadaşlar samsung zaten bada üzerinde gerçekten çalışıyor nedense herkes biraz daha çalışsa gibi cümlerler kuruyor, bada 2.0 hala tamamlanmamış o gelince görün bada ile uğraşıyormu uğraşmıyormu samsung. Şuan telefon çok ilkel malum ilk nesil bada. Milletin "ne biçim telefon satıp iphone 4 alacağım" dediği telefonun ve İOSun 1-2. versyonlarının adını hiç duymuşmuydunuz ? Bada ilk çıktığı halde bu kadar kişi tarafından kullanılıyor ve m asaüstünde en hızlı işletim sistemi. Bence samsung gerektiği kadar çalışıyor bada üzerinde, samsunga güveniyorum badayı seviyorum..

mavrick

mavrick

Üye
Arkadaşlar samsung zaten bada üzerinde gerçekten çalışıyor nedense herkes biraz daha çalışsa gibi cümlerler kuruyor, bada 2.0 hala tamamlanmamış o gelince görün bada ile uğraşıyormu uğraşmıyormu samsung. Şuan telefon çok ilkel malum ilk nesil bada. Milletin "ne biçim telefon satıp iphone 4 alacağım" dediği telefonun ve İOSun 1-2. versyonlarının adını hiç duymuşmuydunuz ? Bada ilk çıktığı halde bu kadar kişi tarafından kullanılıyor ve m asaüstünde en hızlı işletim sistemi. Bence samsung gerektiği kadar çalışıyor bada üzerinde, samsunga güveniyorum badayı seviyorum..

dostum samsung bada 2.0 yı aslında yaptı bitirdi ama yeni modelle sunucak piyasaya o günü bekliyor bu kadar uzun sürmez çünkü

--------------- Ekleme ---------------

o zaman downloadın dbine vuralımda görelim neymiş :D

bişey olmucak bence samsung bence buzlu badem vercek bize :ehe

furkant

furkant

Üye
dostum samsung bada 2.0 yı aslında yaptı bitirdi ama yeni modelle sunucak piyasaya o günü bekliyor bu kadar uzun sürmez çünkü

Arkadaşım nette verdiği resimler, videolar falan beta bile değildi, sadece küçük bir prototipti. Samsung Bada 2 üzerinde, çıktıktan sonra bile çalışmasını kesmeyecek.

mavrick

mavrick

Üye
Arkadaşım nette verdiği resimler, videolar falan beta bile değildi, sadece küçük bir prototipti. Samsung Bada 2 üzerinde, çıktıktan sonra bile çalışmasını kesmeyecek.

doğru ,zaten o bada 2 de değildi bence aslında daha görmedik biz bada 2 yi bada 2.0 yi tanıtan alfa versiyonu diyelim,benim demek istediğim bada 20 çalışmaları o meshur twiitter yazısınndan bu saate kadar 5 ay geçti 5 ay bada 2 .0yi yapmak için iyi bir zaman bence o yüzden diyorum aslında bitmiştir bada 2.0 nin yapımı, aman neyse gelsin bizimki boş muhabbet ,zaten önemli olan ne getirdiği nezman geldiği değil