Back Button Türkçe (Rootsuz) 1.10 (İşlev tuşları çalışmayanlar için)

Sponsorlu Bağlantılar

palpolisi

palpolisi

Üye
yok çalısıyor tuşlarım ben başka bişey bekliyor dum orta tuşa basınca menüye gidecek uygulama zannettim

palpolisi

palpolisi

Üye
:smdance:Xperia lancuher de var ama

palpolisi

palpolisi

Üye
cyanogenmod dan bişey anlamıyorum bende samsung s4 orjinal lancuher i iyi ya sadece orta tuşa basınca menüye gitmiyor

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
cyanogenmod dan bişey anlamıyorum bende samsung s4 orjinal lancuher i iyi ya sadece orta tuşa basınca menüye gitmiyor
onun yerine o alttaki yere dokunsan olmaz mi? orta tus seni ana sayfa olarak ayarladigin sayfaya yoneltir

palpolisi

palpolisi

Üye
iş yerindeki arkadaştan Asphalt 8 1.6.0e yi kopyaladım hafıza kartıma samsung Mega benimki s4 kurdum bir ağ bağlantısı hatası oluştu dedi hileli apk indirdim başka yerden yine aynı bilen varmı bu sorunu

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
iş yerindeki arkadaştan Asphalt 8 1.6.0e yi kopyaladım hafıza kartıma samsung Mega benimki s4 kurdum bir ağ bağlantısı hatası oluştu dedi hileli apk indirdim başka yerden yine aynı bilen varmı bu sorunu
burasi yeri diil

bunun hakkinda bi konu acin size geri donus yapicaklardir

palpolisi

palpolisi

Üye
internet yavaş cebimde internet var başka yok vaktim desen bu aralar hiç yok

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
internet yavaş cebimde internet var başka yok vaktim desen bu aralar hiç yok
hmm tmm

sd dosyasini hafiza kartinizda Android/obb/(Oyunun paket ismi(com.gameloft. )) seklinde kaydettiginize emin misiniz?

palpolisi

palpolisi

Üye
Zaten kopyala yapıştır yaptım isimle oynamadım apk de mi sorun yoksa adamlar tedbir mi almışlar başka siteden indirmesinler diye

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
Zaten kopyala yapıştır yaptım isimle oynamadım apk de mi sorun yoksa adamlar tedbir mi almışlar başka siteden indirmesinler diye
beles bi oyunu neden sirketin wifisinden indirmiyosunuz?

palpolisi

palpolisi

Üye
Güvenlik artırmış olabilirler mi acaba yoksa ölçüleri mi uymuyor Mega ile s4

palpolisi

palpolisi

Üye
Şirket derken ben koltukta çalışıyorum öyle algılama bekçi ye söyledim o indiriverdi wifi şifresini o da bilmiyor yazı vermiş ler şifreyi ona da söylemiyorumlar

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
Şirket derken ben koltukta çalışıyorum öyle algılama bekçi ye söyledim o indiriverdi wifi şifresini o da bilmiyor yazı vermiş ler şifreyi ona da söylemiyorumlar
android'de root yetkisiyle telefonun icinde kayitli olan sifre ogrenilebiliyor

palpolisi

palpolisi

Üye
Biliyorum ama root lu değil bekçi de 45 50 yaşlarında zatenGeç oldu işten geldim ben yatıyorum

KingDroid

KingDroid

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum ama root lu değil bekçi de 45 50 yaşlarında zaten
bilgisayar uzerinden adb ile de olur
developerlara ozel bisi
ben bilmiyorum nasil yapildigini
arastirma yapin nettebide benim yatmam gerekli bana pm atin lutfen

Üst Alt