Back Button Türkçe (Rootsuz) 1.10 (İşlev tuşları çalışmayanlar için)

 • 23 Temmuz 2014
 • 4989 Okunma
 • 47 Cevap

 1. Bu uygulama erişilebilirlik servisini kullanarak çalışır. Uygulamanın içinde bildirim çubuğunu aşağı çekme, ev, geri ve son görevler listesini göstermeye yarayan tuşlar bulunmaktadır.

  * Türkçeleştirme bana aittir.

  Uygulamadan görüntüler:< Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Google play linki: Back Button (No root) - Google Play'de Android Uygulamaları

  Görmek için veya Kayıt Olun

  Görmek için veya Kayıt Olun
  Edit: Butonlardan birine basılı tutup barın yerini değiştirebilirsiniz.

  YENİ VERSİYON
  @SHS YE TESEKKURLER :)
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Eki Görüntüle 190780
   


  Yazan: KingDroid
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme: 4 Kasım 2014
  SHS, RetaXter, AKDELİKAN ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. :tşk:
   
 3. :rica:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. Aa.. :) kırmayıp uygulamayı türkçeleştirebildiğin için çok tşk. furkan dostum.Ahh keşke Tasker uygulaması da bu kadar çabuk türkçeleştirilebilme imkanı olsa.Akdelikan arkadaşıma,enaz Nossbar arkadaşım kadar çok güveniyor ve inanıyorum ki, Tasker uygulaması problemini bekliyorum ben.uygulama ve türkçe çalışman için Çok sagol emeğine saglık.
   
 5. :rica: ingilizcem iyi o yüzden kolaylıkla çeviriyorum işte :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme: 24 Temmuz 2014
 6. Teşekkürler
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Kardeş, Tasker'i Türkçeleştirmiştim zamanında, hemde iki farklı versiyonunu. Amma nevarki telefona yükleyince Türkçe dil aktif olmuyor, geliştiricisi ilede meilleştim, adam nuh diyor başka bişi demiyor (dediği: illaki belirliş dillerde olabilirmiş) bu durumda elimden pek fazla birşey gelmiyor, üzgünüm kardeş inan bende telefonumda Türkçe olarak kullanmak isterdim ama adam proğramı öyle bir kodlamış ki, çeviri yapsan da aktif olmuyor yapılan çeviri.
  Hee bi zamanlar bi arkadaş vardı ''Taskeri benden başkası çeviremez diye'' ama ondan da ses çıkmadı, nedenini zaten biliniyor. DİPNOT: Taker çevriliyor ama telefonda aktif olmuyor, sorun burda yani, istersen bir de Nosbar'a danışabilirsin..
   
 8. Açıklamaların için tşk.Biliyorum dostum.tasker dahil tüm uygulamalarla ilgili çalışmalarını yakın takip etmekteyim.Burhan kardeşimize gelince,herzaman,evet ben yaparım diyor.Ama maalesef bu zamana kadar formda, müzik ve klavye uygulamaları hariç, sistemsel veya değişik olabilecek hiçbir Türkçe uygulamaya rastlayamadım.Onu kırmak için söylemiyorum,Elbet onun çalışmaları da çok hoş, harcamış olduğu zamanı ve emeğine saygı duyuyorum ama,Hep TTPod vs müzik uygulaması..Hem Ondan türkçeleştirilebilir shake screen uygulamam için hala,6 ay kadar da beklemedeyim.Ayrıca Tasker uygulama problemi çözümü ile ilgili olarak, senin Türkçeleştirmedeki kusursuz Türkçe telaffuzların ve uygulamalar üzerindeki yüksek performans ve azmini bildiğim için,seninle ilgili hiçbir şüphem olamayıp, Nosbarr arkadaşıma danışıp danışamayacağıma dair kararı ise,ancak ben verebilirim sanırım.Benim gözlemlerim dogrultusunda,Nosbarr da, Sen de aynı kalite de çalışma uygulamaktasınız sanıyorum.Şimdiden Nice Bayramlara..[DOUBLEPOST=1406370436,1406369095][/DOUBLEPOST]Ayrıca Nossbar,maxicep Nokia forum sitesinden beri tanıyabilmiş olduğum,nokia hack ve Türkçeleştirme, sistemsel uygulamalarda büyük hizmetleri ve bana uygulamalarda emeği hakkı geçmiş çok büyük desteği olabilen,uygulamaları üzerinde en küçük hata ve problemleri atlamadan detaylıca,herşeyi inceden inceye hesaplayarak sunan,hiçbir çıkar gözetmeksizin karşılıksız paylaşımcı ruha sahip olabilen,yardım sever yüreği olan ve bir o kadar da alçak gönüllü ve en iyi konuma ve en iyi şeylere layık olabilen, mütevazi bir arkasımız olup,Senin harcamış olabildiğin yerine kesinlikle getirmiş oldugun dürüst sözlerin ve uygulamalardaki başarının da asla,küçümsenemeyeceğini,forumdaki tüm arkadaşlarım ve ben bunu çok iyi görebilmekteyiz aygün dostum.İşte O nedenledir ki, tasker konusu probleminin var ise şayet, Senden bşka kimsenin aşamayacağını sanıyorum.
   
 9. İyi dileklerin ve açıklamaların için çok teşekkür ederim.
  Biz ne yapıyorsak; siz/biz kullanıcıların daha iyi bir Türkçe kullanıma sahip olmanız için çabalarımızdır. Bu çabaların sonucu, kullanıcıların güzel dilekleriyle daha iyiye götürmektir AMACIMIZ.
  Tasker konusuna gelince: Daha önce de belirttiğim gibi çeviride sorun yok ama çevrilen telefona yüklendiğinde, telefonda halen ingilizce gözüküyor (bu geliştiricinin farklı kodlama kullanmasından kaynaklanmadır ve sırf Tasker için özel ve gelişmiş web sitesi yapmışlar) Geliştirici ile mailleşmem sonucu, geliştiricinin cevabı: ''biz uygulamayı belli dillerde sunuyoruz'' diye birkaçkere mailleştik, bu konuda başka yapabileceğim bir alternatifim yok. Ayrıca; Android deneyimi olan bi abimizden bu konuda araştırma yapavaktı, net üzerinden geliştirici ile görüşmeler fln-cevap beklemekteyim..

  Sözün kısası: Tasker benden pes,
  Herkeze iyi bayramlar dilerim..

  Selametle..
   
  bitanesii77 bunu beğendi.
 10. Başka bir yere upload eder misin Kardeş?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 11. Dropbox uygun mu
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 12. Evet
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 13. İlk sayfaya linki atıyorum
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme: 27 Temmuz 2014
 14. Tamam.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 15. :tşk:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 16. :rica:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Bahadir_fb bunu beğendi.
 17. s4 de saçma bişey oldu bu
   
  Samsung ile gönderdi
  >Lips Of AngeL< bunu beğendi.
 18. S4'un islev tuslari nasil calismaz ki? :hmmm
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 19. SHS

  SHS
  Vay teşekkürler ;)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 20. :rica::maxicep:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
16/12/2018 - 16:49