Telefon Tavsiyesi Babama telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

98farom98

98farom98

Üye
Z2 yi neden düşünmüyorsun

MaxipmaN

Üye
Yeni sürümlerde o dediğin kasa açıklığı,lens kayması,ısınma sorunları kalmadı. İphone 6 incelemedim ama 5s yanında bariz üstün z2
z2yi incelemedim ama kamera su geçirmezlik hariç bi espirisi yok 5s karşısında

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

archh

Üye
z2yi incelemedim ama kamera su geçirmezlik hariç bi espirisi yok 5s karşısında
Z2 yi kullan 5s karşısındaki üstünlüğünü gör derim ayrıca 5s in şarjı çok sinir ediyo hep 2gde kullanmaktan bıkıyo insan şarj gitmesin diye

Invoke

Invoke

Üye
Z2 mis gibi cihaz da bence babaya 5S daha uygun. :D Rahat sistem, hem daha uzun güncelleme alacağı açık. Tipi de güzel. Şarj da idare eder.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Z2 yi kullan 5s karşısındaki üstünlüğünü gör derim ayrıca 5s in şarjı çok sinir ediyo hep 2gde kullanmaktan bıkıyo insan şarj gitmesin diye
işte su geçirmezlik,kamera,şarj zaten 5s iyi çekiyo şarj orta su geçirmezlik eksikliğini ise ios hayli hayli kapatır

98farom98

98farom98

Üye
Bence Z2 kesinlikle şişme yapmaz o konudan sıkıntı yok bence birde android L gelirse süper olur

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
beyler babAm z2 alcak :) ben hala kararsizim bna en uygun telefon hangisi?

98farom98

98farom98

Üye
beyler babAm z2 alcak :) ben hala kararsizim bna en uygun telefon hangisi?
Sende kesinlikle Z2 almalısın Sony gerçekten çok iyi telefon yapıyor genede sen bilirsin diğer önerdiklerim : G3 32GB HTC ONE M8 İPHONE 5S olabilir

Topal Pire

Topal Pire

Üye
ne bıleyım ıos zengın ışı uygulamaları paralı ama androıd z2 porformasa gore daha uc uz secım senın
En son izlediğim videoda iPhone 5S'in kamerası Z2'den daha net çekiyordu.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Sende kesinlikle Z2 almalısın Sony gerçekten çok iyi telefon yapıyor genede sen bilirsin diğer önerdiklerim : G3 32GB HTC ONE M8 İPHONE 5S olabilir
g3 u de begendim ama galiba iphone alicam o kaliteyi yasamak istiyorum galiba

Dexsite

Dexsite

Üye
Xperia Z2 de ısınma sorunu olduğu söyleniyor.Şıklık ve güncelleme açısından iphone 6 öneririm.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Bugün iphone 6 ya bi bakkalda rastladim :D 5s tasarim olarak cok daha iyi. Z2 babama bana da 5s inşallah. Herkese teşekkür ederim

98farom98

98farom98

Üye
  • Beğen
Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
0MG90

0MG90