Telefon Tavsiyesi Babama telefon tavsiyesi :)

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Babama telefon tavsiyesi :)
Adam bana almiyor kendisine aliyor sanki s3 mini yetmiyor neyse konuya geçelim :) . Telefonda oyun oynamaz kullanacagi face vatsap vide on ve arka kamera on kmaerayi ben kullanicam :D fiyat sorunu yok ama en önemlisi zamanla şismemesi yani 2-3yil kasmamasi. Bende artik romla falan ugrasmak istemiyorum. Sizce 5s mi z2 mi 6 mi? Lumia sevmedi. Samsung ben aldirmam. Htc de ona gore degil lg g3 de cok buyuk diye istemedi.

avast

avast

Üye
6 yada5s 2 side goturur baya

Hasand.

Hasand.

Üye
Z2 DİYPRum secım senın

ANIL

ANIL

Admin
iPhone 6 iyi bir tercih olur. Uzun süre kullanırsınız.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
i phone 6

Invoke

Invoke

Üye
6 ya da 5S alın, bence. @mvrucu123

0MG90

0MG90

Üye
Seni çok iyi anlıyorum:D Bana da telefon almadı kendine XZ aldı
iPhone iyi gider o zaman

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Herkese teşekkür ederim yorumu için soylicem bakalim artik peki kendim icin 930 mu z2 mi belki pederi ikna ederim :D
Face vatsap ve selfei icin hangisi? Tabi stabilde olucak :D

avast

avast

Üye
Selfie olarak on kamera kac mp olursa olsun bi apple degil bizzat goruyorum ne androidde ne wp de apple kadar on kamera yok

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Fenomenon

Fenomenon

Üye
z2 öneririm

• Beğen
Tepkiler: archh
TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
930 u öneriririm

avast

avast

Üye
Valla kardesim iphone 5c bile g2 den iyi cekiyo retrica da ona gore dusun ben nexus5 kullaniyorum ama apple bi ayri cekiyo on kamerayla imkanin varsa action arama git bi 5s al

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Uzun süre kullanacaksa iPhone 6 öneririm. Ama kamerası iyi olsun dersen Z2 daha iyi.

MaxipmaN

Üye
z2yi salla yok kasa açıklığı ısınma cart curt,5s veya 6 alın ama 6 için beklenmeli biraz düşer kısa zamanda az da olsa

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Su an 5sle 930 arasinda gidip geliyorum :(

archh

Üye
z2yi salla yok kasa açıklığı ısınma cart curt,5s veya 6 alın ama 6 için beklenmeli biraz düşer kısa zamanda az da olsa
Yeni sürümlerde o dediğin kasa açıklığı,lens kayması,ısınma sorunları kalmadı. İphone 6 incelemedim ama 5s yanında bariz üstün z2

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon

Üst Alt