babam istediğim telefonu almıyor

Sponsorlu Bağlantılar

canko13

canko13

Üye
Para kazanmaya başladığım zaman,elin ekmek tuttuğu zaman,istediğin tel kendin alırsın,dert etme fazla,para kolay kazanilmıyor,babanada hak ver,

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Polymath

Polymath

Üye
hepsi buradada s3 mini 550 lira. Trenddende iki kat daha iyi .

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hiç gereği yok o yaşta bi çocuk için telefona.
Bence sen para biriktir liseye geçince al.

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Motorola Moto G al 650 tl hatta 629 tlye Hepsiburada sitesinde mevcut. Android L güncellemesi de alacak. Teknik anlamda gayt güzel bir telefon fiyat/performans telefonu ayrıca GM'a para verme derim.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve B.A.R.O.N
okankayci

okankayci

Üye
200 lira param var. Uzun süredir telefon istiyorum. 8. Sınıfa gidiyotum arkadaşlarımın elinde hep telefon var ama benim yok. Neyse lise 1 dediler fKat bugün babam tuttu elimden götürdü turkcell bayisine. Samsung trennd varsı 569 tl mi ney öle bişi. Alalımmı dedi iyi dediö. Bayramdan dolayı dükkan kapalıydı. Babama siyorum ki 200 ünü ben veriyim discovery alalım yok diyor. Fazla lükse kaçma diyor. İnternet hızından tut ramina kadar 10 basıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
lumia 630 al istersn

general4242

general4242

Üye
kardesim en iyi secenek lg l70 diorum sana hem trentle ayni para hemde anroid 4.4.2 hizli guclu saki gidip lumia s3 mini trent alma cop onlar paran cok az olursa elbette is gorur onlar

cyber

cyber

Üye
babanın sözünü dinlemelisin sonra çalısir kendin alırsın

The SLayeR

The SLayeR

Üye
moto g aldır zorla geleceğe yönelik falan de belki aklını çelersin

KayraBey

KayraBey

Üye
babanı dinle...

• Beğen
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Babanın maddi durumunu bilmiyorum fakat bu devirde sana arka çıkan birileri yoksa para kolay kazanılmıyor. Babamda bana hiç telefon almadı. 3ay tatilde arkadaşlarım gezerken ben çalıştım kendime telefon aldım. Babana da hak ver.

• Beğen
Tepkiler: Invoke, maxirabit ve The SLayeR
maxirabit

maxirabit

Üye
Babanın maddi durumunu bilmiyorum fakat bu devirde sana arka çıkan birileri yoksa para kolay kazanılmıyor. Babamda bana hiç telefon almadı. 3ay tatilde arkadaşlarım gezerken ben çalıştım kendime telefon aldım. Babana da hak ver.
Senin düşüncende olan az insan var zaten,ne mutlu ki sana böyle düşünüyorsun

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Kingmortall

Kingmortall

Üye
dusuk fiyatli samsung almani onermem sahsen ama gm iyi secim senin icin

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bahsettiğin telefonu alacağına hiç telefon alma daha iyi :no:

fk555897

fk555897

Üye
Babanı ikna et. Discovery'nin de uygun fiyatı olduğunu söyle.

Invoke

Invoke

Üye
Öyle bir başlık koymuşsun ki babanı mı dövelim napalım çözemedim :ehe

Aynen. :DBu mesajı babana göster genç:

"Sayın @norwaq'ın babası;
Almayı düşündüğünüz telefon çok dandirik olup paranızı çöpe atmayla eşdeğerdir.
İyi günler."

0MG90

0MG90

Üye
Paranı biriktirmeye devam et ileride Moto G al acelen yoksa. Zaten şu an telefon fiyatları pahalı, orta seviyeli cihazların bile

Üst Alt