Azrail Bu Adamı Unutmuş :D

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Azrail Bu Adamı Unutmuş :D

Hindistan'da yalnız yaşayan bir adamın yaşını duyanlar kulaklarına inanamıyor.

Hindistan'ın Varanasi kentinde yaşayan tam 179 yaşında. Üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye de sahip.

6 Haziran 1835 doğumlu Hintli 1957'ye kadar ayakkabıcılık yapmış. 122 yaşında emekli olmuş. Murasi "Galiba Azrail beni unuttu. O kadar uzun yaşadım ki torunumun torununun ölümünü gördüm. 150 yaşını geçen kimse yok. Sanırım ben ölümsüzüm" diyor.

Sağlık sorunlarıyla ilgili geçmişte bir kaydı bulunmayan Murasi'nin son doktoru 1971'de vefat etmiş. Hintli adam insanlık tarihinin en yaşlı kişisi olarak Guienness Rekorlar Kitabı'na girdi.

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Sabah abim gösterdi bu haberi :) Adam hint ama Müslüman heralde Azrail beni unuttu dediğine göre :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
Azrail falan degil o konulari bir koseye birakip asil onemli olan bu adamin hayat biyografisini cikarip incelemek lazim ve hatta nasil bu kadar uzun yasadigina dair bilim adamlari incelemesi lazim cunku uzun yasamak icin aranan sorularin cevaplari bu adamda var o zaman

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
messevim

messevim

Üye
Bu adama hayır dua eden kişiyi bulmak gerek

mürteza16

mürteza16

Üye
Azrail falan degil o konulari bir koseye birakip asil onemli olan bu adamin hayat biyografisini cikarip incelemek lazim ve hatta nasil bu kadar uzun yasadigina dair bilim adamlari incelemesi lazim cunku uzun yasamak icin aranan sorularin cevaplari bu adamda var o zaman
Like +1

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Yalan haber.
Biraz araştırıp paylaşın :no:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Harbiden unutmus