Aziz Yıldırım'dan Adnan Polat'a sert uyarı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kulüpler Birliği'nin son toplantısında ilginç olaylar yaşandı... Aziz Yıldırım, Adnan Polat'a arkamdan iş çevirmeyin dedi...
Kulüpler Birliği'nin son toplantısında Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Beni bu göreve zorla getirdiniz. Şimdi kulis yapıyorsunuz. Bu bir daha tekrar ederse istifa ederim" diye tavır koyduğu öğrenildi.

Aziz Yıldırım sert çıktı
Kulüpler Birliği'nin son toplantısında ilginç olaylar yaşandı. Fenerbahçe ile ilişkileri bozulan Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, yakın çevresine bu gerginliğin Kulüpler Birliği toplantısında başladığını söyledi.

Kızıl'ın iddiasına göre son toplantı öncesi Başkan Yıldırım odaya girip masaya vurarak, "Beyler beni bu göreve zorla getirdiniz. Şimdi sayın Yıldırım Demirören, sayın Adnan Polat ve sayın İbrahim Kızıl arkamdan kulis yapıyorsunuz" diyerek çıkıştı.

Çok alıngansın başkan...
Şaşkın bakışlar arasında konuşmasını sürdüren Başkan Yıldırım, "Geçen gün üçünüz toplanıp ne konuştunuz?" diye sorar. Adnan Polat buna, "Çok alıngansın başkan. Kulüplerin sorunlarını konuştuk" yanıtını verir. Yıldırım'ın yanıtı net olur: "Ne alınganlığı. Madem bunları konuşacaksınız benim yanımda konuşun. Bir daha bunu yaparsanız istifa ederim."

-Takvim-
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt