Aziz Yıldırım'dan çok sert açıklama! 'Ahlaksızca bir iddia'

Sponsorlu Bağlantılar

RomeusTR

RomeusTR

Üye
    Konu Sahibi
Aziz Yıldırım'dan çok sert açıklama! 'Ahlaksızca bir iddia'
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Demirel’in teknesi ile tatile çıktığı iddialarını sert bir açıklama ile yalanladı. Aziz Yıldırım'ın resmi siteden yaptığı yazılı açıklamada 'Başkanlığım süresince hiçbir sporcunun teknesiyle tatil yapmadım. Bayram tatilini yurtdışında bulunan ailemin yanında geçirdim. Dolayısıyla bahse konu iddia yalandır' denildi.



Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Demirel’in teknesi ile tatile çıktığı iddialarını sert bir açıklama ile yalanladı.

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklaması;

Dün akşam A Spor’da yayınlanan Transfer Raporu isimli programda, futbol takımımızın oyuncusu Volkan Demirel’in teknesi ile tatile çıktığım yönünde, Sn. Gazeteci Emre Bol tarafından son derece basit ve ahlaksızca bir iddia yer almıştır.

Böyle bir şey söz konusu değildir. Başkanlığım süresince hiçbir sporcunun teknesiyle tatil yapmadım. Bayram tatilini yurtdışında bulunan ailemin yanında geçirdim. Dolayısıyla bahse konu iddia yalandır.

Gazetecilik ve yorumculuk kisvesi altında kamuoyunu yanlış ve yalan bilgilerle yanıltan, yanlış bir algı oluşturmaya çalışan bu kişilerin konuşmalarına itibar edilmemesi hususunu kamuoyuna duyururum.

Saygılarımla,

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı
 


Üst Alt