Ayetlerden Seçilmiş 40 Mutluluk Formülü.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paradox07

paradox07

Üye

Benim baktığım birkaç tanesinde anlamına göreydi :bilmm

ben ortalara doğru bakmıştım,demek ki benim baktıklarım değişik.üsttekilerin anlamı yaklaşıktı

- - - Eklendi - - -

Güzel paylaşım ama :)

uğur e

uğur e

Üye
kuranda ibrahim suresi 42 aye . Ey peygamber,sakın zalimlerin yaptıklarından allahın gafil olduğunu sanma!ancak allah, onların cezalarını gözlerinin dışa fırlayacağı güne erteler.. Şimdi bu ayette merhametlı olmakla bi alakası yok burda zalımlerin allaha şirk koşanların elbette bır gün azaplandırılacağını anlatıyor.konu sahibi bıraz araştırmadan açmış konuyu.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu tür konularda çok dikkatli olunmalı.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
kuranda ibrahim suresi 42 aye . Ey peygamber,sakın zalimlerin yaptıklarından allahın gafil olduğunu sanma!ancak allah, onların cezalarını gözlerinin dışa fırlayacağı güne erteler.. Şimdi bu ayette merhametlı olmakla bi alakası yok burda zalımlerin allaha şirk koşanların elbette bır gün azaplandırılacağını anlatıyor.konu sahibi bıraz araştırmadan açmış konuyu.
kardeşim sen merhametli olacaksın onlara karşı. sadece yapman gereken Allah'a havale etmen o tür insanları anladın mı senin yapman gereken bir şey merhametli olmak. Allah onlara gereken cezayı verecektir bu yüzden diyor ki intikam almaya çalışmayın merhametli olun.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
uğur e

uğur e

Üye

kardeşim sen merhametli olacaksın onlara karşı. sadece yapman gereken Allah'a havale etmen o tür insanları anladın mı senin yapman gereken bir şey merhametli olmak. Allah onlara gereken cezayı verecektir bu yüzden diyor ki intikam almaya çalışmayın merhametli olun.

tabı tabii

paradox07

paradox07

Üye
Tamam arkadaşlar tartışmaya gerek yok.sakin olun biraz :) tebessüm bedavadır.vereni üzmez,alanı .... Boş kalan yeri hatırlamıyorum,siz doldurur musunuz :) :) :) :) :) :)

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar tartışmaya gerek yok.sakin olun biraz :) tebessüm bedavadır.vereni üzmez,alanı .... Boş kalan yeri hatırlamıyorum,siz doldurur musunuz :) :) :) :) :) :)
sıkıntı yok hüseyin kardeşim:)

abandonware

abandonware

Üye
hadisi şeriflerede bi' göz atın :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
konu dışı bölümünde 100 konu varsa 95 i senin konun taner :D

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Seni dikkatle takip ediyorum paylaşımların dolu dolu.. Her gün farklı bir esenlik oluyor ruh dünyamızda.. Ellerin tuttukça kalemin bitmesin inşallah Taner kardeşim..

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi
Seni dikkatle takip ediyorum paylaşımların dolu dolu.. Her gün farklı bir esenlik oluyor ruh dünyamızda.. Ellerin tuttukça kalemin bitmesin inşallah Taner kardeşim..
Teşekkür ederim Fevzi kardeşim elimden geldiği kadar paylaşmaya çalışacağım Allah razı olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Klavyene sağlık deseydin bari :) :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Eyvallah kardeş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt