Ayar Değişikliği Trulli'nin İşine Yaradı..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Jarno Trulli, Avrupa Grand Prix'i sıralamalarından iyi bir performans göstermesine aracında yaptığı araç değişikliklerinin büyük payı olduğunu söyledi.İtalyan pilot, cuma antrenmanlarında çok iyi performans sergileyememişti ve bu sabah da mekanik bir sorun yaşamıştı.Buna rağmen, Trulli aracındaki ayar değişikliklerinin ardından sıralamalarda yedinci sırayı ele geçirdi.

Trulli, "Dünkü zorlu antrenmanların ardından, bugün için ayarları tamamıyla değiştirdik. Son antrenmanlarda da sorun yaşadığım için yeni ayarları deneme şansım olmadı ama tecrübemi kullandım ve son seansa kalmak için konsantre oldum. Son turumda hata yaptım ama bugünkü sonuçtan memnunum." dedi.

Timo Glock ise son seansa kalmayı başaramadı ve yarışa 13. sıradan başlayacak.

"Neyin yanlış gittiğini bilmiyorum ama ikinci seansta doğru turları atamadım. Kesinlikle daha yukarıda olma şansımız vardı. Ama zor bir sıralama oldu."

"Benim için yumuşak lastikler daha iyi çalışıyor gibi görünüyor ama lastikleri ısıtmada sorun yaşadım. Bugün benim günüm değildi."
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt