Faturalı Aveanın İnternet Hızı Berbat!!!

Sponsorlu Bağlantılar

erdaluzun

Üye
    Konu Sahibi
Aveanın İnternet Hızı Berbat!!!
Hattımı aveaya taşıdım İstanbul Eyüp Alibeyköyde 1 Mbt hız bile alamıyorum. Aradım sorun var çözülene kadar yapacak birşey yok dediler. PRO1200 tarifemdeki 4GB interneti kullanamayacakmışım. Lanet olsun böyle operatöre!!!

• Beğen
Tepkiler: kenan495

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bu birde 3G sonuçları ( yukarıdaki H işaretinden dolayı) durum baya vahim.

erdaluzun

Üye
    Konu Sahibi
saçmalığın daniskası türkcele geçmekten başka çare yok

lordly26

lordly26

Üye
Berbat bi durum , bu durumu hizmet sağlayıciya gösterin tüm şikayet sitelerine yollayın rezillkklerini herkes görsün başkaları mağdur olmasın

turancen

turancen

Üye
Ben 4 yıldır avea kullanıyorum, senin dediğin gibi çok oluyor bana maalesef ama ucuz ve interneti fazla olan başka bir hat bulamadım, 4 gb net, 600 dakika her yöne 39 tl ödüyorum. Türkcell e geçecektim,500 dakika1 gb net 49 dediler, bana yetmez, hele bir de akıllı telefon kullanıyoruz, telefon akıllı akıllı internetin kotasını bitirir. Bende mecbur kullanmaya devam ediyorum. Eğer düzgün bir tarife bulursan banada haber ber kardeş :)

phasan

phasan

Üye
Avea bırını verıyor bırını kesıyor

nirvana79

nirvana79

Üye
Hattımı aveaya taşıdım İstanbul Eyüp Alibeyköyde 1 Mbt hız bile alamıyorum. Aradım sorun var çözülene kadar yapacak birşey yok dediler. PRO1200 tarifemdeki 4GB interneti kullanamayacakmışım. Lanet olsun böyle operatöre!!!

hat sürekli 3G den düşüyor ,normal bir konuşmada bile hat kopuyor

Davut420042

Davut420042

Üye
Durum Gerçekten Kötü!

osicik

Üye
valla ben katılamıyorum size şuan itibarı ile kartal download 14.52 Mbps upload 1.46 Mbps durum bu yani burda turkcell den falan daha iyi....

kenan495

Üye
Kafamı buluyor osicik

zero1995

zero1995

Üye
mobil veriyi actım bagladım pcye rahat rahat dolaşıyorum ne bir sorun var ne de bişi internet olmamasından iyidir kardesım olumlu yonunden bakın lütfen.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Hemen turkcelk e gecin bnce

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye

Hattım Avea Faturalı cihazım Galaxy S6. Hız testi sonuçları bu sekilde. Evimde ki TTNET ten daha hızlı bağlanıyorum 3G ile. Örnek verecek olursam test ettim ve Play store dan 60 MB ilk bir oyunu 7 Saniyede indirdi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende 13'ü buluyorum. Kesinlikle ttnetten daha hızlı.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Cihazında önemi buyuk. Ben aynı yerde ki önceki cihazım Galaxy S5 ile goremiyordum. Ama S6 ile Avea adeta cosuyor.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Cihazında önemi buyuk. Ben aynı yerde ki önceki cihazım Galaxy S5 ile goremiyordum. Ama S6 ile Avea adeta cosuyor.
Genelde herkes Avea'nın internet hızının kötü olduğunu söylerdi..
Yoksa, Avea, yatırım yaparak internet hızını mı yükseltti.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Genelde herkes Avea'nın internet hızının kötü olduğunu söylerdi..
Yoksa, Avea, yatırım yaparak internet hızını mı yükseltti.
Ben 6-7 senedir Avea Faturalı kullanıyorum ve gayet memnunum. Ben Mermer Ocağında çalışıyorum malum dağ başı ama Avea'nın 3G gayet iyi çekiyor burada. Ve hiçbir zaman şebeke sorunu yaşamıyorum. Şirket hatlarımız ise Turkcell ama şebeke gidip gelip duruyor bizim patron yakında Avea'ya taşıyacak şirket hatlarını :D

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ben 6-7 senedir Avea Faturalı kullanıyorum ve gayet memnunum. Ben Mermer Ocağında çalışıyorum malum dağ başı ama Avea'nın 3G gayet iyi çekiyor burada. Ve hiçbir zaman şebeke sorunu yaşamıyorum. Şirket hatlarımız ise Turkcell ama şebeke gidip gelip duruyor bizim patron yakında Avea'ya taşıyacak şirket hatlarını :D
Konuma göre çekiş hızı farklılık gösteriyor da olabilir.
Ben de Avea kullanıyorum, son zamanlarda belirgin bir hız gömlemliyorum.
Bir de işin şu yönü de çok önemli...
Avea, diğer iki şirketin nerdeyse yarı fiyatına kadar indirimli veriyor ve herkesin yararlanmasını sağlıyor.
Örnek olarak, Avea da 1000 Dk. 1000 SMS, 2 GB = 24,5 ile girdim, şu anda ikinci yıla girerken 27,5 oldu.
Bu durum Türkcell de 50.-TL den aşağıya değildir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Buda benim avea faturalı bence yeterli.

Üst Alt