avea ya geçmeyi düşünüyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
avea ya geçmeyi düşünüyorum ?
arkadaşlar avea ya geçmeyi düşünüyorum. avantajlarım neler dir acaba ?

Enes

Enes

Üye
Faturalı avea hattım var avantajı 0.

CABBAR

CABBAR

Üye
500 dakika her yöne, 5000 sms her yöne ve sınırsız internet 21 lira 21 kuruş. Avea faturalı

murat.122a

murat.122a

Üye
kardes bimcell e geç 10 tl ye 250 dakika veriyor her yöne avea ya geçersin beğenmessen BimCell avea nın alt yapısını kullanıyor heryerde çeker avea çektiği yerlerde yani Avea da yüzde 99 unu kapsıyor yani a kalite turkcell den farkı yok 22 bin baz istasyonu var

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
kardes bimcell e geç 10 tl ye 250 dakika veriyor her yöne avea ya geçersin beğenmessen BimCell avea nın alt yapısını kullanıyor heryerde çeker avea çektiği yerlerde yani Avea da yüzde 99 unu kapsıyor yani a kalite turkcell den farkı yok 22 bin baz istasyonu var

sadece konuşma mi var bimcell de ? mesaj ve internet te varmı ?

- - - Eklendi - - -

Geçiş yaparsan eğer 19 tl'ye 500 dk her yöne, 1000 sms Avea içi ve 1 gb internet vardı hala devam ediyor mu bilmiyorum

kardeşim bu kampanya bitmiş diyorlar. olsa gözüm kapalı girerdim

restmod

restmod

Üye
yıkılan paket var şu anda avea'da 19tlye avea ya 1000dk heryöne 1000sms 1gb internet

Samet.25

En guzeli avea ben 25 tl ye her yone 250 dk 250 sms 1gb net arti 25tl yukleyince taraftar hatlara bedava konusma avealilara200dk veriyo taraftar hattim en avantajlisi avea

aaxx11

Üye
Avea ile ilgili merak ettiğim bir husus var mesela sınırsız 1 gb internet paketini alıp bunu hotspot ile pc üzerinde de kullanırsak faturaya ekstra bir ücret gelir mi ?

ka_za

ka_za

Üye
Avea ile ilgili merak ettiğim bir husus var mesela sınırsız 1 gb internet paketini alıp bunu hotspot ile pc üzerinde de kullanırsak faturaya ekstra bir ücret gelir mi ?

Gelmez ama hız sınırından sonra bi keyif almazdın. Zaten 1 gb da 2 gün gitmez

-Fight-

-Fight-

Üye
avea her yerde çekiyormu

-Fight-

-Fight-

Üye
avea her yerde çekiyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt