Avea THY MİL KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Avea THY MİL KAMPANYASI
Şimdi Avealılar konuştukça Türk Hava Yolları Bonus Mili kazanıyor, millerini kontör dakika olarak harcayabiliyor. Üstelik faturadaki onu 1 TL'ye 5 Bonus Mil, onu kontöre 1 Bonus Mil kazanıyor! Avea abonesi olan MIles & Smiles üyeleri, THY, Avea, Mil Programına kayıt olup faturaları veya yükledikleri kontör karşılığında Bonus Mil kazanırken, Miles & Smiles milleriyle de kontör ve dakika alabiliyorlar. Ödenen Fatura miktarı 50 TL ve üzerinde olan birboneler, faturalarının her 1 TL'sine 5 mil, kontör yüklemesi 150 ve üzeri olanlar ise yükledikleri her kontör için 1 mil kazanıyor. Öte yandan aboneler, 15 mil karşılığında 1 kontör, 40 mil ise 1 dakika karşılığında alabiliyor.Kampanya 27 Ocak 2011 tarihine kadar geçerlidir Mil Kazanamı ile ilgili detaylaar Mil Programından faydalanabilmeniz için ücretsiz SMS göndererek, Müşteri Hizmetlerini ya da online işlemlerden kayıt olabilirsiniz. SMS ile kay arayarakt olmak için THY yazıp boşluk bırakarak, Miles & Smiles üyelik numaranızı yazıp 7755'e ücretsiz SMS göndererek kayıt olabilirsiniz. Örn: TK123456789 THY, Miles & Smiles üyesi değilseniz, hemen üye olabilirsiniz. Fatura miktarı 50 TL veüzeri olan abonelerin faturalarının her 1 TL'sine (Vergiler dahil) 5 Bonus Mil, kontör yüklemesi 150 üzeri olan abonelerin yükledikleri onu kontöre 1 Bonus Mil ve kazanılır. Programa kayıt olduktan sonraki Ödenen Fatura tutarı ve kontr yüklemeleri için Bonus Mil kazanabilirsiniz. Farklı Avea Numaraları aynı Miles & Smiles numarasıyla eşleşebilir. Ancak aynı hat ile birden fazla Miles & Smiles mil hesabına aktarılmaz. Kampanya Kapsamında kazandığınız Bonus Miller,sadece kampanyaya kayıt olurken gönderdiğiniz Miles & Smiles üyelik hesabınıza aktarılır. Bonus Miller, faturalı hatlarda ödeme yapıldığı zaman, faturasız hatlara ise kontör yüklemesi yapıldığı zaman hak edilir ve 24 saat İçerişinde Miles & Smiles hesabınıza Yuklenir. Kampanyadan Avea bireysel faturalı, faturasız ve Kamu Tarifeleri yararlanabilir. Kampanya 27 Ocak 2.010-27 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerlidir. MIL yazıp 5645'e ücretsiz SMS göndererek AveaMil Programından kazandığınız toplam Bonus Mil miktarınızı öğrenebilirsiniz. Bonus Millerin kullanımında, Miles & Smiles genel kural ve koşulları geçerlidir. Detaylı bilgi için THY web Sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Avea ve THY,kampanya koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutar. Kontör / Dakika ile ilgili kazanımlar, Miles & Smiles üyesi olan tüm Avea aboneleri Bonus Milleri ile ister kendi hatları için, ister başka bir Avea hattiçin mil Karşılığı kontör veya dakika alabilirler. / dakika Yüklemek için Kendi hattınıza kontör: Aralarda boşluk bırakıp THY, Kart Numarası, Kontör / Dakika miktarını yazıp 5849'a SMS göndererek TALEPTE bulunabilirsiniz. Örn:THY TK123456789 100 Başka Avea hattına kontör / dakika Yüklemek için: Aralarda boşluk bırakıp THY, Kart Numarası, Yükleme yapılacak AVEA Numarası ve Kontör / Dakika miktarını yazıp 5849'a SMS göndererek TALEPTE bulunabilirsiniz. Örn:THY TK123456789 5551234567 100 444 0 849 THY Çağrı Merkezini arayarak Avea Kontör / dakika talep edebilirsiniz. THY Online internet sitesi üzerinden Avea Kontör / dakika talep edebilirsiniz. Kontör / dakika talebi sadece Miles & Smiles kartındaTanımlı olan Avea hattı tarafından gerçekleştirilebilir. Üyelik her kontör için 15, her dakika için 40 mil düşmektedir hesabından. 1 ay içerisinde az 200 dakika kontör/100 tr, çok 1,000 kontör/250 dakika değerinde mili çevr trilebilir. Dakika Talepleriniz 10'nun katları şeklinde olmalıdır. Talep edilen kontörler ve dakikalar, talebin Avea'ya ulaşmasından sonra 24 saat içinde ilgili hatta yüklenmektedir. Dakikalar yurt içi her yöne kullanılabilmektedir. Kontörler Onu servis için geçerlidir her yöne ise. Kontörlerin ve dakikaların kullanımı için herhangi bir zaman sınırı yoktur. Kampanya 27 Ocak 2.010-27 Ocak 2011 tarihleri arasında geçerlidir. Avea ve THY, kampanya koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutar.

--------------- Ekleme ---------------

Daha önce turkcell aboneleri bilir hesablarında 3000 falan millerı kalanlar şimdi o millerı avea hattına 200 kontor olarak yükleyebiliyorlar.Benim hesapta 3.125 mil var 208 kontor avea hattım yok turkcell 150 kontorle takas olabilir.

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
hasan geçen sene mi neydi vardı ya milleri turkcell e kontor çevirme hilesi....hatırlamışsındır...ben onu yapamamıştım ama bu kampanyayı görünce bi bakıyım belki hesaplarımı bulurum dedim 2 hesaba ulaştım..birinde 2 bin mil birinde 2350 mil var ama 1000 mil turkcell den 1000 mil hoşgeldin mil i...ben avea konture çevirebilirmiyim acaba yardımcı olur musun....hesap yaptım tahmini 300 kontore yakın :)

Bir ay içinde her bir üyemiz en az 200 en fazla 1000 kontör ve en az 100 en fazla 250 dakika talep edebilir.
bunu görmemişim :S

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hasan geçen sene mi neydi vardı ya milleri turkcell e kontor çevirme hilesi....hatırlamışsındır...ben onu yapamamıştım ama bu kampanyayı görünce bi bakıyım belki hesaplarımı bulurum dedim 2 hesaba ulaştım..birinde 2 bin mil birinde 2350 mil var ama 1000 mil turkcell den 1000 mil hoşgeldin mil i...ben avea konture çevirebilirmiyim acaba yardımcı olur musun....hesap yaptım tahmini 300 kontore yakın :)

Bir ay içinde her bir üyemiz en az 200 en fazla 1000 kontör ve en az 100 en fazla 250 dakika talep edebilir.
bunu görmemişim :S

evet geçen sene millerı turkcell kontorune çevirebiliyorduk 4000 mil olunca 266 kontor alabiliyorduk.Ama millerı 3000 olupta kampanya bitmişti şimdi o eski hesaplarıma girdim 3125 mil var 208 kontor yapıyor istediğin hatta yükleyebiliyorsun yani 3000milin 200 kontor yapıyor.3000 mil olduğu zaman avea kontorune de çevirebilirsin.

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Peki bir hesaptan diğer hesaba aktarma yapamıyormuyuz yada bi hesaptaki milimi nasıl attırcam...kontor yükelyince geliyor ya yeni bir numarayla kontor yükelyince hesaba mil gelir mi...kayıt falan gibi bişey yani

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir hesaptaki mili başka hesaba aktaramazsın nasıl mil kazanıldığınıda biraz araştırıp yazarım.

Örnek:Tk123456789 mil hesabını 7755 e gönder 1000 mil vermesi gerekiyor bir dene

emmrecan

emmrecan

Üye
güzelmiş

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
yeni diyosunki hoşgeldin mili olabilir deneriz...bu gece numaram taşınıyor aveya bakalım olacak mı

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
sitede sorun var galiba :)
01/02/2010AVEA-AVEA MIL KAZANIMI150 0
31/01/2010AVEA-AVEA MIL KAZANIMI150 0

ben 31 inde yükledim doğru ama 1 inde hiç yüklemedim onlar nerdne geldi acaba kampanaya mı var :p 2650 mil oldu ekli görülüyor birde :)

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben 3120 mil karşılığı 208 kontor yükledim 3 ayıda uzattı..

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
(xkadir61) şimdi ben her ay ortalama 73tl avea faturası ödüyorum. bana öneriniz nedir. faturayı yatırmadan önce üyemi olmam gerek?

Üst Alt