Avea Kullanan Arkadaşlara Sorum Var

Sponsorlu Bağlantılar

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Avea Kullanan Arkadaşlara Sorum Var
Arkadaşlar Avea'nın bu 6 Gb'lı Prime paketi var 49 Tl'ye ona geçmeyi düşünüyorum ama Avea'nın internetinin çok sorunlu olduğunu söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz hız bakımından? Kafam estiği gibi 480-720p video izleyebilmem mümkün mü?

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar Avea'nın bu 6 Gb'lı Prime paketi var 49 Tl'ye ona geçmeyi düşünüyorum ama Avea'nın internetinin çok sorunlu olduğunu söylüyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz hız bakımından? Kafam estiği gibi 480-720p video izleyebilmem mümkün mü?
Bulunduğun bölgeye göre değişir. Civarda kullananlara sorabilirsin. ;)

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Bulunduğun bölgeye göre değişir. Civarda kullananlara sorabilirsin. ;)
Ya mesela ben Antalya'da iken Youtube'den 480p video izlerken (Turkcell ile) halamın (Avea) Google'a bile giremedeğini (cidden giremediğini Edge çekiyordu) hatırlıyorum. Acaba böyle bir sorun yaşar mıyım?

Karavelaa

Üye
Ya mesela ben Antalya'da iken Youtube'den 480p video izlerken (Turkcell ile) halamın (Avea) Google'a bile giremedeğini (cidden giremediğini Edge çekiyordu) hatırlıyorum. Acaba böyle bir sorun yaşar mıyım?
Dediğim gibi fark ediyor. Mesala AVEA köyde,şehir merkezinden daha hızlı oluyor :ehe .Sorman gerek yakınlara. AVEA çok iyidir veya çok kötüdür çekemez diyemem. ;)

Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi fark ediyor. Mesala AVEA köyde,şehir merkezinden daha hızlı oluyor :ehe .Sorman gerek yakınlara. AVEA çok iyidir veya çok kötüdür çekemez diyemem. ;)
Siz memnun musunuz? Bir ara geçtim 1,5 ay kadar kaldım. İnternet pek kullanmadım o süre içinde ama müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız gibi bir şeydi. Santral o kadar karışıktı ki. Ben Turkcell'de bazen günde 8 defa müşteri temsilcisini arayan biriyim. Bu yüzden geri dönmüştüm. Öğrendim ki Prime'a özel müşteri temsilcisi varmış.

Karavelaa

Üye
Siz memnun musunuz? Bir ara geçtim 1,5 ay kadar kaldım. İnternet pek kullanmadım o süre içinde ama müşteri temsilcisine ulaşmak imkansız gibi bir şeydi. Santral o kadar karışıktı ki. Ben Turkcell'de bazen günde 8 defa müşteri temsilcisini arayan biriyim. Bu yüzden geri dönmüştüm. Öğrendim ki Prime'a özel müşteri temsilcisi varmış.
Ben AVEA dan çok memnundum. Bu ay sonunda tekrar geçeceğim.

phasan

phasan

Üye
ben avea dan memnun um

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
avealıydım. 2 hafta önce turkcelle geçtim. iyi ki de geçmişim. bence turkcellde kal.

• Beğen
Tepkiler: Sir Ketmut
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Akıllı Deponun bile geçmemek için bir neden olduğunu fark ettim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
480 Yer Ama 720 Bilmem PCye Bağlarsan Öttürür Ama Paketinide Öttürür Ben 1 Mbps İndirme Yapıyordum Bazen

3onur5

3onur5

Üye
6 gb turkcell data hattım var kimi yerde çekmiyor telefonuma taktığım avea hattım çekiyor mesela turkcellin çekmediği yerlerde ikisininde eksik olduğu bölgeler var malesef

csbaz

csbaz

Üye
Hiçbiryerde çekmeyen bir hattan hız beklentisini kes bence.Ben ucuz diye yıllardır kullanıyorum bıktım bezdim.

MEHMET NOKİA 701

Üye
3g şebekesi çekiyosa full hd izleyebilirsin

canko13

canko13

Üye
Avea iyidir çekim kuvveti yeterli 6gb internet 500 dk sınırsız sm 42 tl. Bedava. Bol kepçe ygb tarifesi. Turkcell çok pahalı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Avea iyidir çekim kuvveti yeterli 6gb internet 500 dk sınırsız sm 42 tl. Bedava. Bol kepçe ygb tarifesi. Turkcell çok pahalı
Kendileride bunu Kabul Ediyor Ama Adam Bizim Alt Yapımızdan Dolayı Çok Masrafımız Oluyor Diyor Napsın Aslında Haklılarda O Kadar Yerde Çekiyor Hızlı Alt Yapıları Var Yapacakları Bişey YOk

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

benim evin bazı yerlerinde çekiyor bazı yerlerde çekmiyor ama hız olarak gayet memnunum

Barisbaba1232

Üye
Şuanki performansının çok iyi olduğunu söyleyemesemde 4,5G teknolojisi ile en çok tercih edilen hat olacağına eminim

phasan

phasan

Üye
4.5g gelince çekim gücü biraz da olsa iyileşir

csbaz

csbaz

Üye
Avea,Türk Telekom'dan alacağı için 4.5G yi hızlı gelir diye düşünüyorum ben ama tabikide ilk başta Turkcell çıkarır.

Üst Alt