Avea internet hizmetinden memnun musunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
İyiydi ama işte bozdular. Alt yapısı hala düzelmedi.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bulunduğun Yere de Bağlı Biraz

• Beğen
Tepkiler: phasan
romedon

romedon

Üye
çekiyor dediğime pişman oldum. çekmiyor aga. dağda bayırda 2g 5 de 3 çzigi çekti zar zor girdi.Dün ise Bursa barbar da yine çok az çekti 3 g 1 diş Vodafonea geçmeyi düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: phasan

Cadillac34

Üye
Ben müşteri hizmetlerini arayıp interneti kapattırmıştım. Hergün 0.50 tl yiyordu. Uygulama güncellemesinden midir nedir ondan yiyordu sanırım. 3G şebekesi de çekmiyor zaten. Tek sorunum; MMS gönderememek. MMS göndermek için interneti kullanıyor. Hem mesajdan hemde internetten lira kesiyor. Saçmalık bence.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Son aylarda 5 şehir gezdim,
Bu arada bunların içinde dağ-bayır da var.
Avea'nın internetinden pek şikayetim olmadı.
Son zamanlarda internette bir yavaşlama olduğu doğru,
Ancak bu yavaşlamadan tüm servis sağlayıcı müşterileri nasibini alıyor.
şu bir gerçek ki;
1-Ülkede internet çok pahalı
2-Bazı kullanıcılar cep telefonunda interneti iyi kullanamıyor, ayar kısmında yaya kalıyor.
3- Cep telefonlarında internet ayarları iyi yapılamadığı için de + ücretler yansıyor.

phasan

phasan

Üye
Ben avea dan memnun degildim türk Telekom olunca cebimde gelişme olmaya başladı

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cadillac34

Üye
Benim anlamadığım bir şey daha var. İnternet paketlerinde yapılan kotalarını da saçmalamışlar.

Sosyal Mini Paketi: 250 mb (Facebook ve Twitter Yönü Kullanım Hakkı) = 25 mb (Tüm İnternet Kullanım Hakkı) > 4 tl
Sınırsız Sosyal Paket: Sınırsız (Facebook ve Twitter Yönü Kullanım Hakkı) = 25 mb (Tüm İnternet Kullanım Hakkı) > 6 tl demiş.

Sınırsız ile 25 mb ne alaka? Sadece bu paketlerde yapmıyor, diğer paketlerde de aynı. Madem sınırsız yapacaktın kota niye koyuyorsun? Benim bildiğim Sınırsız = Kotasız demek oluyor.

asporulti

asporulti

Üye
Şuan Türk Telekom Kullanıyorum vodafonun çekmediği yerde çekiyor. o kadar da gömmeyin lütben :)
10 gb kota yetmiyor 4.5G sınırları zorluyorum.

• Beğen
Tepkiler: phasan ve cihanata_1

Üst Alt