Avea internet hizmetinden memnun musunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
Avea ankarada da iyi çekiyor

Sarangni

Sarangni

Üye
Yerine göre değişiyor. İstanbul da harikaydı burada berbat.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sadece Fiyat Yönünden İyi Şarjım Fazla Bitsin Dersen Sen Bilirsin

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Hızı kalitesi falan iyi de,
turkcell le vodafone un çektiği yerde avea çekmiyor köyde.

phasan

phasan

Üye
Sehirde cok iyi koydu biraz sıkıntı

Benim koy hava limanına yakın oldugu için sorun yok bende 3g de çekiyor

Yönetici tarafından düzenlendi:

mmkekec

Üye
2 yıldir avea kullanıyorum. Hem tarifelerinden hem cekim gücünden çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: musleysa ve phasan
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben Çekim Gücü ve İnternet Hızı Konusunda Hiç Rahatsız Değilim. Yıllardan Beri AVEA Kullanıyorum...

• Beğen
Tepkiler: phasan
musleysa

musleysa

Üye
Toplamda 10 seneyi geçkindir kullanırım son bir sene turkcele geçmiştim paketim sona erince birde türk telekom reklamını iyi yapınca tekrar geri döndüm, iyikide dönmüşüm gerçekten çok fark var eskisiyle çekim gücü olarak.. Fiyatı zaten eskiden beri bir numaraydı

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Toplamda 10 seneyi geçkindir kullanırım son bir sene turkcele geçmiştim paketim sona erince birde türk telekom reklamını iyi yapınca tekrar geri döndüm, iyikide dönmüşüm gerçekten çok fark var eskisiyle çekim gücü olarak.. Fiyatı zaten eskiden beri bir numaraydı
Tt alınca fark degişti

• Beğen
Tepkiler: musleysa

Cadillac34

Üye
2003'ten beri avealıyım. Ama bazen çekmediği yerler oluyor. Mesela; düğün salonları, bodrum katlar, vs. vs.

akro72

Üye
Memnunum, çalıştığım yer merkezi yer sayılır, Turkcell ve Vodafone çok sorun çıkartıyor, Avea 4G bile çekiyor.

Cadillac34

Üye
Apartmanlarda bodrum katlar var. Metrolar da bile çekmez. Ama köyümüzde çekiyor.

sado_27

sado_27

Üye
şu ande sadece bazı bolgelerde sebeke full cekıyor ama ınternet de sıkıntı oluyor baska bır sorun yok

Cadillac34

Üye
1800 mhz kullandığı için sorun ondan kaynaklanıyor ama o sorun 4.5g ile bitecek
Sanmıyorum. Çünkü, TTNET'te de hız sorunu aynı. Hem benim C6-01 4.5G desteklemiyor. 3G üyeliğim var ama 3G her yerde çekmiyor. Şebeke GSM modunda çekiyor. Bir de avea internetimi de kapattırdım. Uygulamalar yüzünden kontörümü yiyordu.

phasan

phasan

Üye
Sanmıyorum. Çünkü, TTNET'te de hız sorunu aynı. Hem benim C6-01 4.5G desteklemiyor. 3G üyeliğim var ama 3G her yerde çekmiyor. Şebeke GSM modunda çekiyor. Bir de avea internetimi de kapattırdım. Uygulamalar yüzünden kontörümü yiyordu.
Suan avea ile Türk Telekom birleşti ayrıca yıllardır. Yuzde 90 türk Telekom da idi avea

Cadillac34

Üye
Aria ile Aycell birleşmesi gibi bir şey. Ha birleşti ha birleşecek. Avea olmadan önce daha iyiydi bence.

Üst Alt