Faturasız AVEA İnternet Hızı

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
AVEA İnternet Hızı
Arkadaşlar Aveanın 23 TL lik paketine geçiş yapıcam da aveanın internet hızı nasıldır ?

muharremkol

muharremkol

Üye
Çektiği zaman iyi ama heryerde çekmiyor. Tam verim alabilmen için baz istasyonuna yakın biyerde internete girmen lazım :D

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Çektiği zaman iyi ama heryerde çekmiyor. Tam verim alabilmen için baz istasyonuna yakın biyerde internete girmen lazım :D
Aynen kardeşim bizim evde çekmiyor tam olarakta yapcak bişe yok artık evde wifi dışarda internet olcak :D

muharremkol

muharremkol

Üye
Aynen öyle zaten mecbur kalmadığım sürece açmıyorum interneti sinirimi bozuyor bazen :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
berbatttt.... hsdpa çekmiyo genelde

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Yerine gore ceker cekmez sen soylenenlere aldirma senin bulundugun bolgede cekiyisa al

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Geçtim Beyler Aveaya İnşallah Pişman Olmam

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Yerine gore ceker cekmez sen soylenenlere aldirma senin bulundugun bolgede cekiyisa al
her zaman bulunduğun yerde olabiliyo musun? bazen öyle yerde lazım oluyo ki net açılsın diye deli oluyosun! kullandım avea ve daha da elime almam

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Zaaa diye gülesim geldi :D Bende de nedense Turkcell ile Vodafone çekmiyor :D Ama afedersin Avea tuvalette bile 3G'si full çekiyor :cool

• Beğen
Tepkiler: xmustx

osicik

Üye
çekmiyor diyen arkadaşlara nerde dağda mı yaşıyosunuz diyesim geliyor
bende 23 lük tarifedeyim geçen modemmim bozuk diye evde avea internetiyle idare ettim 2-3 gün ttnetten hızlı geldi bana o derece iyi yani bilmiyorum.... haaa elbet sıkıntı yaşanan yer vardır ama diğer operatörler o paraya 1 gb internet bile vermiyor tercih sizin.....

• Beğen
Tepkiler: okanbiz ve xmustx
muharremkol

muharremkol

Üye
Zaaa diye gülesim geldi :D Bende de nedense Turkcell ile Vodafone çekmiyor :D Ama afedersin Avea tuvalette bile 3G'si fu ll çekiyor :cool

Ben hiçbir yerde çekmiyor diye birşey söylemedim zaten abartılacak bi mevzu yok ;)

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Avea 3g yok diyen arkadaşlar birkaç kişi o bölgeden arayın mutlaka dönüş yapıyorlar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Avea 3g yok diyen arkadaşlar birkaç kişi o bölgeden arayın mutlaka dönüş yapıyorlar
Aynen. Ancak ben bizim koye gecen senelerde Vodafone un yetkilisini cagirdim adam arabayla atlayip geldi inceleme yapti ama dedigim gibi sadece incelemekle kaldi degisen birsey olmadi yani :D

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Avea 2 adet 3g dikti incelediler 2 ay içinde hallettiler

• Beğen
Tepkiler: phasan
fthakan

fthakan

Üye
aveanın sunduğu internet hızı çok düşük h+ de bile olsa videoları falan izlerken sinir krizi gerçirebilirsin internet hız testi proğramı ile de test ettim durum vasat şu anda turkcell de boyle paket var 25 tl bende turkcell hatta var internet hızı sper tatmın edecektir faturalı 23 tl lik pakette adil kullanım limitini aşınca hızı daha da düşüyor sınırsız olduğundan dolayı faturalıda boyle ama faturasızda 2gb tan sonra ücret yansıyor ama dediğim gibi interneti tatmin etmeyecekti bu arada galaxy s4 kullanıyorum buna rağmen internet hızı çok vasat.

LYSF

LYSF

Üye
Bende kullanıyorum o tarifeyi çektiği yerde iyi ama çekmediği yerde vasat internet konusunda avea biraz daha çalışmalı bence . Daha önce turkcell internet kullanıyordum internet konusunda turkcell çok iyi durumda bence fakat pahalı ışte .

phasan

phasan

Üye
3g de turkcell tabiki onde olur avea c ve d lisansi var turkcell de a lisans var

yunus_121

yunus_121

Üye
çok kotu odamın içinde 3g kullananmıyorum

Üst Alt