Avea internet(bugun denedim)

Sponsorlu Bağlantılar

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Avea internet(bugun denedim)
Arkadaşımın hattı avea 100 mb 3 tl ye almş c7 telefnu aldım. 3G de 29 mb symbian anna guncelleme dosyasını 1 dakikada indirdi. Gayet çok hızlıydı. Denizli/merkez

serinaga

serinaga

Üye
Ben de uzun zamandır kullanıyorum. Son derece memnunum. İzmir Bayraklı

kcsoft

kcsoft

Üye
sınırsız paketleri yokmu ben de almayı düşünüyorum

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
1 Gb 9 tl. En uygunu

----------Eklendi @ 10:47:28 ---------- Yazıldı @ 10:45:45 ----------

Knuşma vodafne . Internet icınde avea alcm. cunku vodafnda 10 dksı 50 krş. Yukleme şartı yok. Gençözgur

kcsoft

kcsoft

Üye
1 Gb 9 tl. En uygunu

----------Eklendi @ 10:47:28 ---------- Yazıldı @ 10:45:45 ----------

Knuşma vodafne . Internet icınde avea alcm. cunku vodafnda 10 dksı 50 krş. Yukleme şartı yok. Gençözgur
güzelmiş bende almayı düşünüyorum

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet varsa. Sakın iptal etmeyin.

kcsoft

kcsoft

Üye
yok iptal etmeye niyetimiz yok ama ek olarak avea hattı alıcam hızlı diyenler var

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Ben denedim gercekten hzlı

kcsoft

kcsoft

Üye
eski bir hattım var onu avea ya geçiş yapacam bedavaya geliyor normal hat 30 tl

karanlıktaki

Üye
Günlük 1 Gb internet 9 lira. Bunun neresi hesaplı. Aylık 1 Gb interneti 9 lira yap anlayayım. Aylık 270 liraya geliyor. Para tuzağı bunlar. Aylık cepneti olanlar benim gibi iptal etmesin yavaşta olsa aylık sınırsız kullanmaya devam etsin.

SilentOne

SilentOne

Üye
aylık 19 tlye 1000dk avea içi 1000 her yone sms ve 1024 mb 3g paketim var var hiç te koymadı zarada gelmedi hatta net okdr hızlıki doya indirirken 3mb/sn ile indirdiqi bile oluyor

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Güzel miş.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
aylık 19 tlye 1000dk avea içi 1000 her yone sms ve 1024 mb 3g paketim var var hiç te koymadı zarada gelmedi hatta net okdr hızlıki doya indirirken 3mb/sn ile indirdiqi bile oluyor

Ben de aynı paketi kullanıyorum ama 3G ile baglanamiyorum bu yüzden edge hızıyla giriyorum o da çok yavaş oluyor çok kasıyor.
Şimdi senin telin modeli ne? ve nasıl 3G ile nete giriyorsun 3G hoşgeldin paketi var ayda 7 tl. Onu almadan olmuyor mu?

phasan

phasan

Üye
Günlük 1 Gb internet 9 lira. Bunun neresi hesaplı. Aylık 1 Gb interneti 9 lira yap anlayayım. Aylık 270 liraya geliyor. Para tuzağı bunlar. Aylık cepneti olanlar benim gibi iptal etmesin yavaşta olsa aylık sınırsız kullanmaya devam etsin.

dedıgın gunluk degıl aylık

karanlıktaki

Üye
Birde günlük 1Gb 9 lira opsiyonu var ben onu görmüştüm onun için ayda 270 lira diye yazmıştım. Fakat aylık 1 Gb 9lira opsiyonuda varmış. Yanlız 1 Gb kota 9 lira iken 4 Gb internet 39 lira. Daha ucuz olması gerekmez mi?

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
bunu neden bura tasıdınız ki. vodafone bölümüne actım bilgilenelim diye

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
bunu neden bura tasıdınız ki. vodafone bölümüne actım bilgilenelim diye

Vodafone bölümünde tavsiyede bulunabilirsin, bir mesajda bu bilgileri paylaşabilirsin. Fakat avea ya ait bir konuyu farklı bölüme açamazsın.

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
..:s

tarxhn

tarxhn

Üye
arkadasım onu ben kullanıyorum 1 gb 1 aylık 9 tl kim gunde 1gb internet kullanırki senin bir yanlışlıgın olmalı kesin

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
en yakin zamanda aveaya gecmeyi dusunuom cuma yani geciimmi sizce