Faturasız AVEA HATTIM BEDAVA İNTERNETE GİRİYOR

Konu Sahibi
AVEA HATTIM BEDAVA İNTERNETE GİRİYOR
Merhaba arkadaşlar
Ben avea hat kullanıcısıyım.Telefonumda erken kalkan paketivar.Bu paket sabah 06-10 arası.Fakat benim telefonum 5800XM her zaman internete giriyor.Fakat internete 10 dan sonra girmesi içinde internet bağlantımın sürekli etkin olması gerekiyor.Müşteri hizmetlerini aramak istiyorum fakat bedava internette tatlı geliyor.Neyse soruma geleyim ben böyle internete bedava şu anda 0 liram var sonradan kotör yüleyince kontorümden keserlermi veya sonra fatura vs gelirmi.(Faturasız hat)

Yönetici tarafından düzenlendi:

avast

Üye
Git yeni hat al buna kontor yukleme aman

Banada aynisi oldu. Face paketi kullaniyodum ve youtibe vidolarini izleyebiliyordum.3 gun surdu.acigimi buldu ve kapatti.

bnde 5 gündür giriyom 10gb ı gecti maclara bile baktım 3g ile

RE_STaRT

Üye
Bende de öyle Avealıları arıyorum, görüntülü konuşuyorum nete giriyorum ( Bakiye 0.0ken) hiç bişey olmuyor İnşallah böyle gider Ama Avea hariç hattı arayamıyorum, oda tuzu biberi olsun varsın onlar olmasın

Evet avea bu aralar ücretsiz net . Ama sorunlarda cok bir birini kapatıyor . Woops paketim var daha bitmemiş arama sms yapmıyor .

ewet bnmde sü,per3lü vardı internet hakkım bitince veri erişimimi kapayıto ne msj ne arama yaptırmıyodu bnde iptal ettım face paketi yaptım süepr3lüden daha iyi cıktı telefonu modem olarak kullanıyom

konu kapanmistir sessizce girin nete :-D

Tepkiler: KingOfTheC7

RE_STaRT

Üye
Bu sabah itibari ile artık giremiyorum

RE_STaRT

Üye
Sürekli açık ama şuan girmiyor. Seninki girdiğinde bir cevap yazabilir misin?

Dostlar aveada sorun var paketim bitmeden Woops arama ve mesaj girmiyor . Sebebi hatta lira olmaması dendi muşteri hız. Ama ne alaka . Yine ararım . Sizde arayın bedava istemeyin kat kat bizden çıkıyor . Resmen işkence .

bnde vpn seçimi vodafone internet avea wap secmiyom ondan olabilir mi
Dostlar aveada sorun var paketim bitmeden Woops arama ve mesaj girmiyor . Sebebi hatta lira olmaması dendi muşteri hız. Ama ne alaka . Yine ararım . Sizde arayın bedava istemeyin kat kat bizden çıkıyor . Resmen işkence .
bu sorunu bnde süper 3lü ile yasadım avea veri erişimi kapatıyo sadece dısardan aramalar aktif oluyo

Bence uyutuyorlar. Ama yanlarına bırakmam

Kapatırlar yakında ve para almaya hakları yok önlemi onlar almak zorunda