Avea 64bit kartta SIM mesaj sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Avea 64bit kartta SIM mesaj sorunu?
Merhaba arkadaşlar bu avea ya geçtim geçeli hiç memnun değilim.bugun hattı başka bir telefona taktım(NOKİA1100).Sim mesajı gönderilsin mi diye uyarı çıktı evet dedim.buraya kadar herşey normal ama hat'ta kontor olmayınca gönderemedi tekrar tekrar sürekli denedi bunu.Bir şekilde uyarı kapattım ama bu seferde izin sormadan sürekli göndermeye başladı.Tam dolu batarya bu yüzden iyice bitti.Şimdi telefonu N73 e taktım yine aynı şey oluyor.sinirden küplere bindim ne sinir şey bu ya.:@Kontor olsa göndersin kurtulacagım bu kadar berbat bir rezillik olmaz ya.Bu işten nasıl kurtulabilirim arkadaşlar
Son olarak Belanı Allah'tan bul avea :bann::bann::bann::bann:

darülmendep

darülmendep

Üye
Benim de Turkcell'de başıma böyle birşey gelmişti. Kontörü buldum ve mesaj gitti.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Mesaj gönderilsin mi diye sorduğunda Hayır dediğinizde bir sorun olmuyor :) Bu kadar sorun etmenize gerek yoktu :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Çok da sorun değil. Bende 2 gez bu oluyor. Her telefonu açınca, 2 kez mesaj gönderilsin mi? Diyor. Bende evet diyorum. Sorun olmuyor. Ücret de alınmıyor. Biraz rahatsızlık oluyor ama o kadar da önemli değil.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hattımda kontor olmadığı için gonderemiyor.Biliyorum sorun değil kontor falanda gitmiyor.Mesela oyun oynayacagım Birden bire sim mesajı gonderiliyor diye uyarı çıkıyor.bunu kapatmanın bir yolu varmı?.

..butteRfly..

..butteRfly..

Üye
benim 2 kontör gitmişti gönder dediğimde .artık kaideye almıyorum

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
ilk kartı taktığında gönderilsinmi diye sorar ona hayır dersen bir kere daha sorar onada hayır de simkartı çıkarmadığın sürece bidaha sormaması lazım

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
ilk kartı taktığında gönderilsinmi diye sorar ona hayır dersen bir kere daha sorar onada hayır de simkartı çıkarmadığın sürece bidaha sormaması lazım

olay şoyle gerçekleşti.Benim telefonumda kontor tamamen bitmişti.Telefona reset attım ve ikide bir sim mesajı gonderilsin mi diye sormaya başladı(n73) evet diyorum hayır dıyorum yok illaki soruyor taskmanı yükledim otomatik kapatma seçeneğini işaretledim bekleme modundayken sorun yok ama menüde gezerken oyun açarken pat yine karşımda :@.Sonra 1100 telefona taktım aynısı ordada oluyor.Neyse sim mesaj onayını kapattım (1100 da)bu sefer sormuyor ama genede çıktıgı belli oluyor telefonun ekranı titriyor ve ekran koruyucuyu devreye sokmuyor bataryayıda iyi sömürüyor.Şimdi akıllandım 1 kontor bırakıyorum veriyorum onayı gidiyor.Eylülde tekrar Türkcell e gececeğim.2005 yılında bir arkadaşımın soylediği gibi "beleşte olsa diğerleri Turkcell i bırakmam"sözüne uyup uuzuunnnn uuzzuuuuuuuunnnnnnn bir süre daha diğer oparatörlere hiç ama hiç bulaşmam.Ne derler forever (daima) Turkcell.Eylül ayı bir gelseydi:islik