Avea 1gb internet mi yoksa vodafone aylık cepnet mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkdada

Üye
    Konu Sahibi
Avea 1gb internet mi yoksa vodafone aylık cepnet mi?
Merhaba arkadaşlar telefonun nokia 6303 classic 3gsiz yok bildiğim kadarıyla internete 2g ile bağlanıyorum ve aylık 100 mb ı geçince hızı 96 kbt e duruyo oda bende 40 filan oluyo maksimum .avea ya geçsem 1 gb lık internet paketini yüklesem hızı ne kadar olur

55lim

Üye
sen avea al vodafon cepneti kaldırdı yeni üye almıyor malesef bizde son kullanıcılarıyız:D

furkdada

Üye
    Konu Sahibi
sen avea al vodafon cepneti kaldırdı yeni üye almıyor malesef bizde son kullanıcılarıyız:D

Hayır bende eski kullanıcılarındanm yani hala devam ediyo benim cepnet paketi iptal edip aveayamı geçsem diye düşünüyom

atris280

Üye
internet FİYATI kONuUSUNDA en iyisi aveadır

furkdada

Üye
    Konu Sahibi
internet FİYATI kONuUSUNDA en iyisi aveadır

hız önemli vodafone 8 tl sınırsız ama hızı düşük avea 1 gb 9 tl pek fark yok ama aveanın hızı nasıl onu bilmiyorum benim telde 3g yok 2g hızıyla aveanın hızı nasıl olur biliyon mu ?

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Avea bence 1gb internet 9 lira vodafoneda 100mb 8 tl

gölgee_65

gölgee_65

Üye
2G konusunda avea vodafone'dan iyidir.

phasan

phasan

Üye
vodafonde cepnet bıtsın tumden avea hattı alacam sırf net ıçın

numberone71

Üye
Kesinlikle avea diyorum bende aylıkcepnet kullanıcısydım avea 1gb aldım ve hız mükemmel ötesi deneyin görün derim. :)

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Ben de aylık cepnet paketinin son üyelerinden biriyim:)pc de cok berbat hatta bazen tel de bile berbat bağlantı..avea hattım da var ama henüz avea dan internet kullanmisligim yok..1gb doldugunda ne oluyor bilgisi olan var mi?

silici1216

Üye
bir gb dolduktan sonra normal tarifeye geçiyor

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye

avea internet hızı cep telefonlarında dahi 2G olarak hızlandırılır. Buda 8BİT e bedeldir.
Seçiminizi avea dan yana kullanmanız daha saglıklı olacaktır.

sdkmc

Üye
ben eski cepnet ve yeni avea kullanıcısı (19'luk tarife) olarak şunu belirteyim. VODAFONE'dan ŞAŞMAYIN arkadaşlar!!!

----------Eklendi @ 23:59:59 ---------- Yazıldı @ 23:56:11 ----------

kalite olarak hem net hızı, hem konuşma kalitesi hem de sms iletilme konusunda vodafone ayrı ayrı dallarda avea'ya fark atar. Yalnız ücret olarak düşündüm ben avea'yı. Beni bu taşıma işine iten en önemli faktör ise yanlışlıkla vodafone aylık cepneti iptal etmem ve bir daha tarifeye dönememem:)

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye

Her Operatorun kendi ekseninde olumlu olumsuz yönleri vardır.
Şebeke Sorunu İnternet Hızı vb vb..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt