Atatürk' e Göre Hz. Muhammet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhatgul19

Üye
. Apaçık söylüyor zaten. Herkesin aklı var doğruları tartıp görebilmek için.

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben adı geçen şahsı tanımam.Görmedim duymadım.Ortalıkta iyi şeyler söyleyende ve kötü şeyler söyleyende.Biz kendimize bakalım.O dinsizse çekiyordur cezasını.Dindarsa alıyordur mükafatını.Tek soru şudur : Ben nasıl öleceğim? Müslüman mı kafir mi? Gerisi boş... Ayrıca izin konusuna gelince... İzinden gidilmesi gereken kişi o değil Efendimiz (S.A.V)'dir...

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan, MECNUNx ve Amaru Shady
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Ben adı geçen şahsı tanımam.Görmedim duymadım.Ortalıkta iyi şeyler söyleyende ve kötü şeyler söyleyende.Biz kendimize bakalım.O dinsizse çekiyordur cezasını.Dindarsa alıyordur mükafatını.Tek soru şudur : Ben nasıl öleceğim? Müslüman mı kafir mi? Gerisi boş... Ayrıca izin konusuna gelince... İzinden gidilmesi gereken kişi o değil Efendimiz (S.A.V)'dir...

ikisininde yerleri apayrı aynı kefeye koyma

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Düşünceni takdir ediyorum kardeşim. Peygamberimiz (s.a.v.) dinimizin lideri elbette aksi düşünülemez bile.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

thekilled

Üye
www maxicep com/ataturk-ve-ataturkculuk/ataturkun-1931-yilinda-bastirdigi-tarih-kitabi-ve-islam-hakkinda-yazdigi-el-yazmalari-517309.html

Jidz

Üye
Herkes başka birşey diyor ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt