Ataride Oynadığınız Kaset Oyunlarını Cepte Oynamak İster misiniz?(1200 in 1) by Salih Baba

Sponsorlu Bağlantılar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Ataride Oynadığınız Kaset Oyunlarını Cepte Oynamak İster misiniz?(1200 in 1) by Salih Baba
Ataride Oynadığınız Kaset Oyunlarını Cepte Oynamak İster misiniz
Evet diyorsunuz ki Konuya girdiniz.....:D
Bunu yabancı bir sitede gördüm ve bir ihtimal dedim denedim çalıştı....:oke:
Önce önizlemeyi gösterelim:

Küçüklüğüm Mario'nun manitayı kurtarmakla geçti diyorsanız,Contrada harikalar yaratacağım diyorsanız tam size göre bir konu....(h)
Bu sefer görevleri cep telefonunda yapacaksınız...(h)

(NOT:Oyunların hepsinin hikayesi aynı eskiden Ataride oynadığımız oyunlar gibi....) :oke:

Oynamak için yapacaklarınız....:

1)Önce ekte verdiğim (Vnes.v1.6_tr_-_maxicep.com) sis dosyasını telefona yükleyin....
2)Bu dosyayı yükleyince otomatik olarak E: yani Hafıza Kartınızda Vampent adlı bir klasör oluşuyor...Yapmanız gereken tek şey Atari Oyunu 1200 In 1.rar dosyasının içindeki Atari TR 1200.nes dosyasını o vampent dosyasının içindeki Roms klasörüne atmak....Unutmayın Rarı atmayacaksınız rarı açıp içindeki
Atari TR 1200.nes dosyasını atacaksınız....
3)Bu atma işlemini Pc'den direk yapabileceğiniz gibi FExplorer veya X-plore gibi sistem yöneticileriylede yapabilirsiniz...
4)Oyunu başlatmak için simdi telefonunuzdaki Vnes uygulamasına girmeniz yeterli...

Son olarakta Sağ Alttaki Teşekkür Butonuna basarak Emeğe Saygınızı ifade edebilirsiniz....(h)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: pasque, operatr28, muro3333 ve 149 diğerleri

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Eline Sağlık Salih Abi

• Beğen
Tepkiler: seyhan1
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Önemli değil Halil ne demek....Herkesin kesinlikle denemesini tavsiye ederim....:D

123adil

123adil

Üye
Teşşkürler Salihim xD

Emir

Emir

Üye
kardeşim güzel paylaşmışşın ama bence böyle boş oyunlarla ugraşma daha güzellerini bul ataride bu oyunları oynamaya deil bakmaya tahammülüm yok hepsinde oyun sonu getire getire başım agrırdı

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
kardeşim güzel paylaşmışşın ama bence böyle boş oyunlarla ugraşma daha güzellerini bul ataride bu oyunları oynamaya deil bakmaya tahammülüm yok hepsinde oyun sonu getire getire başım agrırdı
Kardeşim biz burda eskiden 400 tl verilerek alınan konsolların oyunlarının cep versiyonunu veriyoruz... Atari oyunları içinde daha kalitelisini bulamazsın...

Cynical

Cynical

Üye
1200 in 1.nes dosyasının içeriğe bir bakayım. Vnes zaten yüklüydü. Listede Goal 3'ü göremedim. Büyük bir kayıp. ;)
...
Çalışmadı.

eemir99

eemir99

Üye
:D kardeşim ellerine saglık hakılısın bir zamanlar 400 tl deil belki daha fazla ama eminimki bundan daha iyisi var eeemir kardeşimizin dedigibi başka oyunlara yönelmek lazım

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eline sağlık..:)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
1200 in 1.nes dosyasının içeriğe bir bakayım. Vnes zaten yüklüydü. Listede Goal 3'ü göremedim. Büyük bir kayıp. ;)
...
Çalışmadı.
Abi senin tel N73 belki format farkı olabilir ama çalışması lazımdı.....:allalla:

Birde deneyen arkadaşlar yazarsa memnun olurum.....:D

Cynical

Cynical

Üye
Salih Baba™;1835703' Alıntı:
Abi senin tel N73 belki format farkı olabilir ama çalışması lazımdı.....:allalla:

Birde deneyen arkadaşlar yazarsa memnun olurum.....:D

Bendeki Vnes'in sürümü yeterli gelmedi sanırım. Yazılar karman çorman oldu. Neyse, Goal 3'e devam. :box:

silop_kms

silop_kms

Üye
Arkadaşlar bu oyunları ve programları ben bayağıdır kullanıyorum proramla ilgili takıldığınız yerleri sorabilirsiniz çok güzel oyunlarıda var denemenizi tavsiye ederim salih güzel konuya değinmiş teşekkürler salih...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bendeki Vnes'in sürümü yeterli gelmedi sanırım. Yazılar karman çorman oldu. Neyse, Goal 3'e devam. :box:
evet format farkı var n73'e uygun olanını indirmelisin...:oke:

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Goal 3 de süperdi yaw.....:D Ne günlerdi bea...Başından kalkmazdım Aterinin....:D

Arkadaşlar bu oyunları ve programları ben bayağıdır kullanıyorum proramla ilgili takıldığınız yerleri sorabilirsiniz çok güzel oyunlarıda var denemenizi tavsiye ederim salih güzel konuya değinmiş teşekkürler salih...:oke:
evet format farkı var n73'e uygun olanını indirmelisin...:oke:
Önemli değil Reco sende sağol.....:D

ØñLîÑ€

ØñLîÑ€

Üye
baba maziyi canlandırıo :) ellerine saglık usta.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Önemli değil kardeşim ne demek....:D

Cynical

Cynical

Üye
Salih Baba™;1835895' Alıntı:
Goal 3 de süperdi yaw.....:D Ne günlerdi bea...Başından kalkmazdım Aterinin....:D

Kırdığım, bozduğum atari kollarının haddi hesabı yok o oyunun başında. Hala da telefonda oynarım kafama estikçe.

Godfather

Godfather

Üye
ya benim n81 de yüklenmedi :S

fbeee

Üye
Emeğine sağlık teşekkür ederim paylaşım için

selcukgezer

Üye
kardeşim büyüksün

Üst Alt