AT&T'li Lumia cihazlara güncelleme dağıtılmaya başlandı

• 27 Mart 2013
  • 1534 Okunma
  • 27 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia'nın Amerika destek sayfası müjdeyi verdi arkadaşlar. Az önce Windows Phone central facebook iletisinde de gördüm. Bize de yakın zamanda gelecek gibi. Güncellemeleri ara ara kontrol etmek lazım. :eller:

Yazan: PureFood
  2. haber için teşekkürler :oke: umarım yakında gelir...

3. Süper haber teşekkür ederim. Acaba gelecek olan güncellemenin sürüm numarası belli mi❓

4. yakındır nete düşmesi,belkide düşmüştür Ali abiyi bulmak lazım o bilir nerelere ilk düşeceğini :D

5. 1 hafta önce NSU ile güncellemiştim acaba ondan farklı bir güncelleme mi ? Yani banada gelecek mi ?

6. 1308.1 ve 1308.2 olarak at&t abonelerine dagitilmaya başlandi.

7. gelicek kardeşim bende Nsu ile güncelledim teli ama daha önce sordum Ali abi ye gelicek dedi.. aynı varyant olcak ama iş sürümü numarası değişicek.. ve bazı değişiklikler olcak.. biizm NSU ile yüklediğimiz tam varyant değildi.. beta gibi bişeydi..

8. Ali Kemal abi bizim gibi flaslıyanlayanlara yeni güncelleme gelicek mi ?

9. gelir arkadaşlar. Yuklediginiz rom yayinlanicak olanla ayni olmadigi surece guncelleme telefonunuza gelir.

10. Benim portico flashlı yüklenmiştide bu güncelleme gelince denetimde çıkar dimi ?

11. Çok iyi haberler almaya başladık ya :D

12. valla devam eder inşallah böyle :D üst üste temple ücretsiz olupta gelmesi , güncelleme radyo fln , güncelleme dağıtımı süper ya :D

13. agir gelmesin gencler:kop:

14. Instagraaaam :yuru

yşm bunu beğendi.

15. Olsun o kadar abi ya bekledik bu kadar çekeriz yani :D

- - - Eklendi - - -

Tam temple run geldi telefonun şarjı bitti ya :/

hasansen_83 bunu beğendi.
  16. :):):) şans kısmet :)

17. Bakalim ilk güncelleme bana geldi diye kim yazicak :)

18. hahaha artık güncellemeyi neyi bıraktım forumdaki heyecanımıza odaklandım. Bi temple Run geldi diye 2 konu açan başlığı yanlış yazan aradaşlar var . Düşünsenize instagram, subway surfers, gdr2 ve Facebook aynı anda geldiğini duşunun forum çöker sanırım :)

19. Darısı globale olsun.
    İnşallah tez zamanda gelir :oke:

20. Tez gelmesinden ziyade düzgün gelmesi önemli ya , birde erken gelip sorunlarla gelmesi heves kırar :/

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 11:55