AT&T'li Lumia cihazlara güncelleme dağıtılmaya başlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
    Konu Sahibi
AT&T'li Lumia cihazlara güncelleme dağıtılmaya başlandı

Nokia'nın Amerika destek sayfası müjdeyi verdi arkadaşlar. Az önce Windows Phone central facebook iletisinde de gördüm. Bize de yakın zamanda gelecek gibi. Güncellemeleri ara ara kontrol etmek lazım. :eller:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
haber için teşekkürler :oke: umarım yakında gelir...

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Süper haber teşekkür ederim. Acaba gelecek olan güncellemenin sürüm numarası belli mi❓

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Süper haber teşekkür ederim. Acaba gelecek olan güncellemenin sürüm numarası belli mi❓

yakındır nete düşmesi,belkide düşmüştür Ali abiyi bulmak lazım o bilir nerelere ilk düşeceğini :D

tanercoskun

tanercoskun

Üye
1 hafta önce NSU ile güncellemiştim acaba ondan farklı bir güncelleme mi ? Yani banada gelecek mi ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
1308.1 ve 1308.2 olarak at&t abonelerine dagitilmaya başlandi.

n000k

n000k

Üye
1 hafta önce NSU ile güncellemiştim acaba ondan farklı bir güncelleme mi ? Yani banada gelecek mi ?
gelicek kardeşim bende Nsu ile güncelledim teli ama daha önce sordum Ali abi ye gelicek dedi.. aynı varyant olcak ama iş sürümü numarası değişicek.. ve bazı değişiklikler olcak.. biizm NSU ile yüklediğimiz tam varyant değildi.. beta gibi bişeydi..

pirenuri

pirenuri

Üye
Ali Kemal abi bizim gibi flaslıyanlayanlara yeni güncelleme gelicek mi ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
gelir arkadaşlar. Yuklediginiz rom yayinlanicak olanla ayni olmadigi surece guncelleme telefonunuza gelir.

dedereis123

dedereis123

Üye
Benim portico flashlı yüklenmiştide bu güncelleme gelince denetimde çıkar dimi ?

pirenuri

pirenuri

Üye
Çok iyi haberler almaya başladık ya :D

dedereis123

dedereis123

Üye
valla devam eder inşallah böyle :D üst üste temple ücretsiz olupta gelmesi , güncelleme radyo fln , güncelleme dağıtımı süper ya :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
agir gelmesin gencler:kop:

nanotex

nanotex

Üye
Instagraaaam :yuru

• Beğen
Tepkiler: yşm
hasansen_83

hasansen_83

Üye
:):):) şans kısmet :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Bakalim ilk güncelleme bana geldi diye kim yazicak :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Bakalim ilk güncelleme bana diye kim yazicak :)

hahaha artık güncellemeyi neyi bıraktım forumdaki heyecanımıza odaklandım. Bi temple Run geldi diye 2 konu açan başlığı yanlış yazan aradaşlar var . Düşünsenize instagram, subway surfers, gdr2 ve Facebook aynı anda geldiğini duşunun forum çöker sanırım :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Darısı globale olsun.
İnşallah tez zamanda gelir :oke:

dedereis123

dedereis123

Üye
Tez gelmesinden ziyade düzgün gelmesi önemli ya , birde erken gelip sorunlarla gelmesi heves kırar :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt