at&t lumia920'nin farki ne???

• 6 Ekim 2012
  • 1336 Okunma
  • 31 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

gectigimiz gunlerde nokianin amerika satişlari icin at&t ile anlaşmasindan sonra at&t'ye ozel bir versiyon uretilecegi gundeme gelmişti. Fakat ortaya cikan yeni bilgilere gore at&t lumia920'nin batarya performansi gozle gorulur bir şekilde global versiyondan duşuk. Bu farkin firmwareden mi kaynaklandigi yoksa donanimsal bir farktan kaynaklandigi belli degil. Benim tek bildigim ultra hızlı internete sahip olacagi.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: papakudioflu
    Cihanî Sultan bunu beğendi.
  2. abi yoksa s4 pro mu bu yahu :kıskıs: :hmmm

3. valla kafam corba oldu can:hmmm

4. çok fazla fark var arada çünkü :hmmm

5. Hımmm bataryayı daha fazla sömüren özellik ne olabilir acaba?
    Donanımsal mı yazılımsal mı :hmmm

6. yazılımsal ne olabilir ki :hmmm

7. önceki model lumia 900de donanımsal fark vardı sanırım. sanki böyle bişeyler okumuştum.

8. ultra hızlı internet:hmmm

9. onda 4g vardı avrupada yoktu bunda da öyle mi acaba o zaman işlemci farklı olur ama :hmmm

10. evet donanimsal fark oldugu kesin cunku diger lumia900 lerde 4g lte yoktu. Fakat benim cihazin şarji bariz bir şekilde fazla gidiyor. Mesela ben sadece akşam yatarken şarja takarim cihazi hem de sabahtan akşama kadar internetteyim.

11. ama sen 4g kullanmıyorsun ki abi :hmmm

12. ben de onu diyorum işte avrupadaki lumia900ler de 4g yok ama benim cihazin şarji onlara gore bariz fazla gidiyor. Ayrica avrupa ciha,larin rm kodu degişik oldugu icin romlari da flashlanamiyor.

13. Kuvvetle muhtemel :good:

14. bunun için çipset farkı gerekmez mi abi :hmmm

- - - Eklendi - - -

Abi sen bi daha at&t alma yahu :ehe

15. niye ki can:hmmm ben memnunum daş gibi maşallah. Ayrica guncellemeler de ilk bize geliyor:ehe

16. Ama cihaza sim kart takamıyorsun abi :D

17. niy takamiyayim yahu o da nereden cikti simkartim takili normal kullaniyorum:ehe

18. ama alo diyemiyorsun abi o sıkıntılı işte :ehe

19. la niye alo diyemiyeyim ben alo demem zaten efendim diye cevaplarim telefonu:D

20. :zuhaha: Ali abi vallahi bitanesin ya :sarıl:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 01:54