at&t lumia920'nin farki ne???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
at&t lumia920'nin farki ne???

gectigimiz gunlerde nokianin amerika satişlari icin at&t ile anlaşmasindan sonra at&t'ye ozel bir versiyon uretilecegi gundeme gelmişti. Fakat ortaya cikan yeni bilgilere gore at&t lumia920'nin batarya performansi gozle gorulur bir şekilde global versiyondan duşuk. Bu farkin firmwareden mi kaynaklandigi yoksa donanimsal bir farktan kaynaklandigi belli degil. Benim tek bildigim ultra hızlı internete sahip olacagi.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi yoksa s4 pro mu bu yahu :kıskıs: :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hımmm bataryayı daha fazla sömüren özellik ne olabilir acaba?
Donanımsal mı yazılımsal mı :hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
önceki model lumia 900de donanımsal fark vardı sanırım. sanki böyle bişeyler okumuştum.

onda 4g vardı avrupada yoktu bunda da öyle mi acaba o zaman işlemci farklı olur ama :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
önceki model lumia 900de donanımsal fark vardı sanırım. sanki böyle bişeyler okumuştum.

evet donanimsal fark oldugu kesin cunku diger lumia900 lerde 4g lte yoktu. Fakat benim cihazin şarji bariz bir şekilde fazla gidiyor. Mesela ben sadece akşam yatarken şarja takarim cihazi hem de sabahtan akşama kadar internetteyim.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

evet donanimsal fark oldugu kesin cunku diger lumia900 lerde 4g lte yoktu. Fakat benim cihazin şarji bariz bir şekilde fazla gidiyor. Mesela ben sadece akşam yatarken şarja takarim cihazi hem de sabahtan akşama kadar internetteyim.

ama sen 4g kullanmıyorsun ki abi :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

ama sen 4g kullanmıyorsun ki abi :hmmm

ben de onu diyorum işte avrupadaki lumia900ler de 4g yok ama benim cihazin şarji onlara gore bariz fazla gidiyor. Ayrica avrupa ciha,larin rm kodu degişik oldugu icin romlari da flashlanamiyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...