Telefon Tavsiyesi Asus Zenfone Max telefon aldım görüşlerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Asus Zenfone Max telefon aldım görüşlerinizi bekliyorum
Asus Zenfone Max telefon aldım görüşlerinizi bekliyorum. özelikleri için

benim gördüğüm planlı açma kapama yok.Onun dışında arayüzü çok güzel menü,iconlar,temalar istediğiniz gibi özeleştirliebiliyor.En çok aradığım özelik uygulama bölümünde klasör halinde düzenleme yapabiliyorsunuz.hızlı başlat düzenlenebiliyor ve program ataya biliyorsunuz.Performans sorunu yaşamadım gayet hızlı 2gb ram ve 64 mb önbellek bence tel için yeterli sadec 4 çekirderdek dediğim gibi performans gayet iyi,dez avantajı ekranı biraz büyük geldi bataryanın vermiş olduğu ağırlık var bunlarada aışacağız herhalde.

romedon

romedon

Üye
Sitesini kim hazırladıysa düzgünce incelememiş :bangin: Telefon ise senin görüşlerini almak lazım daha çok :D kullanıcı sensin

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hayırlı Olsun. Eğer Memnun Kaldıysanız Başkalarının Görüşünün Önemi Yok. Ama Asus Cihazlardan Şikayet Eden Görmedim Hiç...

• Beğen
Tepkiler: konyalimehmet
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
bataryayı test ediyom yorumu yazarım ilk şarj 5 saat yakın sürdü

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
3,5 gün batarya sürdü full internet tel görüşmesine rağmen

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@falconn00

furyzer0

furyzer0

Üye
3.5 gün bayağı iyiymiş ben 2.5 bekliyordum çünkü pil uzun gitsin diye çoğu şeyden kısmışlar.

Sent from mtalk using lumia 950

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
pc link uygulaması mükemmel arkadaşlar en iyi gördüğüm yazılımlardan biri tamamıyle bilgisayardan tele hükmede biliyor.Örnek İnter paket sınırsız ve telefonun netinden film izle bilgisayardan tam ekran desteğide var. benim hoşuma gitti

bu resim bilgisayardan alınma boyutu ayarlanabiliyor

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
H.SeLimYüce

H.SeLimYüce

Üye
Merhaba iyi günler. Bende zenfone max kullaniyorum. Telefonla konuşurken karşı tarafın sesi az gibi geldi bana sizdede öyle mi. Belkide benim eski kullandığım telefonun ki yüksekti ondan öyle gelmiş olabilir.

ASUS_Z010D cihazımdan Maxicep Mobil kullanılarak gönderildi

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba iyi günler. Bende zenfone max kullaniyorum. Telefonla konuşurken karşı tarafın sesi az gibi geldi bana sizdede öyle mi. Belkide benim eski kullandığım telefonun ki yüksekti ondan öyle gelmiş olabilir.

bence eski kullandığım telden daha net 4g geçmeni tavsiye eder arama sırasında ses açma düğmesinden ahize sesini açabilrsin.
2.sarjdan sonra kullanım 3.75 gün.İnanılır gibi değil ama öle.5000 Ma batarya hakkini veriyor gibi.Artik ne zaman şarj ettiğimi unutmaya başladım.

• Beğen
Tepkiler: man20
phasan

phasan

Üye
Hayırlı olsun

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hayırlı olsun güle güle eskit

• Beğen
Tepkiler: phasan
H.SeLimYüce

H.SeLimYüce

Üye
Birşey sormak istiyorum. Sizin telefon modeli de bendeki gibi ASUS_Z010D şeklinde mi

• Beğen
Tepkiler: phasan

Üst Alt