Haber Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı ve Efsane Fiyatı Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Kaptan senin tarzına uygun üreten yok hala ya :D
aynen valla yaa somuru: ama haklılar kim klavyeli telefon ister ki benim gibi garip bi kaptan dan başka :aha: kimse istemez e sırf benim içinde çıkarmıyolar bende halen bekliyorum :D :sirit: demek ki beklemek kaderimde varış :D :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

0343434

0343434

Üye
Ben hiç bir zaman asus güncellemeleri hızlı veriyor demedim zaten. Demek istediğimi anlatamadım herhalde :D şöyle diyeyim son çıkan telefon haliyle 1 yıl önce çıkmış telefonlardan bir iki sürüm daha fazla güncelleme alabilir.
Bak evet bu konuda haklısın aynen ama güncelleme verme hızına bakılırsa biz çıkaralı 2 sene oldu diye açıklama yapılıp da vermeyebilirler de güncellemeyi. Yine de haklısın ama evet.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bak evet bu konuda haklısın aynen ama güncelleme verme hızına bakılırsa biz çıkaralı 2 sene oldu diye açıklama yapılıp da vermeyebilirler de güncellemeyi. Yine de haklısın ama evet.
biz note 3 devam :D

0343434

0343434

Üye
Ben hiç bir zaman asus güncellemeleri hızlı veriyor demedim zaten. Demek istediğimi anlatamadım herhalde :D şöyle diyeyim son çıkan telefon haliyle 1 yıl önce çıkmış telefonlardan bir iki sürüm daha fazla güncelleme alabilir.

Koradam

Üye
tasarım kötü özellikleri kağıt üzerinde çok iyi multitasking çok iyi videoda onu gördüm. Oyunlar arası geçişler en iyi bu cihazda fiyat da beklediğim gibi geldi iyi iş yapar
Aynı anda ekranda birden fazla uygulama açmadığı surece tam olarak multitasking sayılmaz .

Koradam

Üye
Benim işime yaramaz ki o özellik benim için diğeri daha önemli
1500 liraya telefon aliyorsun
Biri sana soruyor hacı ne özelliği var (donanım hakkında fazla bilgisi yok) abi uygulamaları alta alıp aciyorum tek önde olan özelliği bu
Mu diyeceksin :D

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Ne alaka sen hı uygulamalar arası geçiş yapmiyormusun. Ben internet te dolaşırken aynı zamanda WhatsApp İnstagram Tapatalk takılırım yenide başlamasını sevmem uygulamanın?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ahahaha :D :kop2:

0MG90

0MG90

Üye
O dediğin Z2'dede olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Koradam

Üye
Açıkçası Sony Z serisi tercih edersin su geçirmez kasa artı uzun ömürlü batarya verir sana
Samsung S serisi alırsın kullanışlı özellikler tanır
Samsung Note serisi alırsın o başka dünya zaten
LG G serisi alırsın sade bir telefona sahip olursun
Aka Asus zenfone almak için açık bi sebep yok adamlar demiş alınacağı yok barı 4GB RAM atalım kerneli de uygulama kapatmayacak şekilde duzenleyelim satar belki diye piyasaya sunmuşlardır

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Abi kaç liradan girsin 1000 liradan mı? Ben yazmıştım 1400 olacak diye aşa yukarı öyle geldi eee bu cihaz amiraller ile yarışıyor diğer amiraller kaç lira 2000-3000 arası eeee daha ne istiyonuz!

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Uygulamalar arası geçişte hele hele whatsapp gibi uygulamalarda 1 gb ramde de sıkıntı olmaz.
Z2'de G3'de 3GB ram var uygulama konusunda sorun olmaz.
Foruma video eklemistik 4-5 oyunu arkaya atmak gibi manyaklık yapmazsan bi numarası yok 4Gb ramin (suan için)
Atom , 6430 , antutuda 48.000+ puan ama oyunlar Z2-G2-G3-S5 gibi akıcı degil telefonu fazla sisirdiler ve patladı bence.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hızlı şarj var mı bunda?
Z3 Plus Note 4 ve S6'da vardı.

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben en basitinden verdim örnekleri ve cihazimda 1 gb ram var yemin ediyorum stock samsung romuyla hiç yapamazsın multitasking çünkü yetmiyor zaten
Custom ve stock üzerinden oynanmış(kernel ile) anca öyle yaparsın işte

0MG90

0MG90

Üye
300 dolara satılan telefon burada nasıl 1400 lira onu açıklayın? Asus Türkiye kazıklamaya yer arıyor.

• Beğen
Tepkiler: 0343434, El~PisToLeRo ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:ehe sizin işiniz zor ya ben Note 3'te çift uygulama tek ekran arka planda sosyal ağ kullanıyorum sorun olmuyor. Birde rootla o uygulama sayısını bütün uygulamlara ayarladım birinde coc açıkken ötekinde youtube 'dan müziklere bakıyorum. :)

• Beğen
Tepkiler: Koradam
byAndroid

byAndroid

Üye
300 dolarlık hangi modeli Gb vs.?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
300 dolara satılan telefon burada nasıl 1400 lira onu açıklayın? Asus Türkiye kazıklamaya yer arıyor.

Aynen bende anlamıyorum bu ithalatçılar 500 lira getirme parası mı alıyorlar? Ne kadar saçma fiyatlar

byAndroid

byAndroid

Üye
Ebaydeki cihaza baktım aşa yukarı 900 liraya denk geliyor eee burda kaç lira 1299 tl. 400 lira vergisiydi vs. Çokmu yurt dışından alsan kayıt vs 200-250 karin olur

Üst Alt