Haber Asus ZenFone 2 Türkiye Lansmanı Yapıldı ve Efsane Fiyatı Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Nihatr05

Nihatr05

Üye
bencede pahalı olmuş alternatifler de iyi değil gibi bu telefonu alacaklar 4 gb ram varken niye 2 gb lık alsın zaten her tarafta 2 gb ram lik telefonlar var ayrıca hız falan da düşük olacak 2 gb de

serdar_gs

serdar_gs

Üye
G3 - Z2 gibi kaliteli telefonlar var evet fakat bu telefonlar piyasaya 2.200 civarı fiyat ile girdi Asus 1.100 ila 1.500 lira arası giriyor bu yönden tebrik ederim. Ayrıca Asus benim için kaliteli bir marka 4 gb ram ve kullandığı intel işlemci iyiyse bence o bütçeye sahip kullanıcılar için tercih edilebilir. Tabi çoğumuz o fiyatlara g3 yada z2 alabiliriz ama onlar çıkalı olmuş en az 1 sene asus daha taze güncelleme desteğide düşünülebilir.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
G3 - Z2 gibi kaliteli telefonlar var evet fakat bu telefonlar piyasaya 2.200 civarı fiyat ile girdi Asus 1.100 ila 1.500 lira arası giriyor bu yönden tebrik ederim. Ayrıca Asus benim için kaliteli bir marka 4 gb ram ve kullandığı intel işlemci iyiyse bence o bütçeye sahip kullanıcılar için tercih edilebilir. Tabi çoğumuz o fiyatlara g3 yada z2 alabiliriz ama onlar çıkalı olmuş en az 1 sene asus daha taze güncelleme desteğide düşünülebilir.
Çok doğru, bilhassa ilk cümle.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
Death Punch

Death Punch

Üye
Asus güncelleme konusunda sonyden iyi değil

Death Punch

Death Punch

Üye
Zenfone 2 evet daha yeni ama g3 ü bilemem de z2 daha güncelleme alır

0343434

0343434

Üye
O fiyata bence HTC Desire 820, E8 gibi modeller var. Ve G3 'ün Android M güncellemesi alınacağı da açıklandı. Ki Zenfone 4/5/6 ya Kitkat geleli bir ay ancak oldu. Z2 modeli de aynı şekilde güncelleme alması beklenen telefonlardan. Zenfone 2 ise böyle telefonların arasından girmesi yanlış olmuş. Ve sadece ramin fazla olması sırf performans vereceği anlamına gelmiyor. Telefonun rami eğer doğru kullanırsa 2 gb bir ram bile gayet yeterli olur. Bu kadar olay üzerine de Asus'a güncelleme konusunda insanlar diğer firmalara oranla daha fazla güvenirse söyleyecek hiç lafım yok açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
byAndroid

byAndroid

Üye
Kitkat mi yeni geldi asusa hey yavrum heyy 2 hafta önce lolipop geldi kitkat bayadır var :D

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
@0343434 olaya ben şu yönden bakarım markaların amiral gemisi fenen cihazları ve diğer modelleri olur her zaman öncelik bu amiral gemilerindedir destek olarak. S5 lolipopu hemen alır s5 mini 6 ay 7 ay sonra belki bir sene sonra. Veya s5 note 4 s6 edge gibi amiraller ilk aylarda alır diğer modeller daha sonra alır. E8 dediğin samsung herhalde? Htc desire 820 bilmiyorum fakat m8 gibi htc nin amiralleride ilk önce alır daha sonda önce çıkmış telefonları veya diğer modelleri alır. Bende diyorumki asus şimdi amiral gemisini çıkardı üzerine düşeceği destek vereceği telefon zenfone 2 olur. Neyse.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bence bos multisaking iyi falan değil sdn incelemesinde mesela oyunlar acikken ana menuye bastiginda ekran once siyah oluyor sonra düzeliyor. 1100 liraya m4 aqua daha iyi zaten ust fiyatlardakilerin fiyatlarina g3 z2 falan var asus olmadi bu sefer

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Şu telefon şimdi 2 bin liradan çıkış yapsaydı herkes beğenirdi :D gerçekten samsung lg sony falan satsınlar abi 2 binden aşağı vermesinler mübah bize :D

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
byAndroid

byAndroid

Üye
Sdn incelemesi izlemeyin bence sdn takip etmeyin bile

0MG90

0MG90

Üye
2000 değil daha ucuz olmalıydı diyoruz

0343434

0343434

Üye
Kitkat mi yeni geldi asusa hey yavrum heyy 2 hafta önce lolipop geldi kitkat bayadır var :D
Aynen Lolipop olucak yazarken yanlış yazmışım ama kastettiğim lolipopdu
@0343434 olaya ben şu yönden bakarım markaların amiral gemisi fenen cihazları ve diğer modelleri olur her zaman öncelik bu amiral gemilerindedir destek olarak. S5 lolipopu hemen alır s5 mini 6 ay 7 ay sonra belki bir sene sonra. Veya s5 note 4 s6 edge gibi amiraller ilk aylarda alır diğer modeller daha sonra alır. E8 dediğin samsung herhalde? Htc desire 820 bilmiyorum fakat m8 gibi htc nin amiralleride ilk önce alır daha sonda önce çıkmış telefonları veya diğer modelleri alır. Bende diyorumki asus şimdi amiral gemisini çıkardı üzerine düşeceği destek vereceği telefon zenfone 2 olur. Neyse.
HTC ONE E8 gibi bir telefona yan ürün demen haksızlık olur çünkü M8 modelinin sadece plastik versiyonu. Ayrıca Z3c da Sony güncelleme verirken Z3 Z3c ayrımı yapmıyor. LG G3 yine amiral gemisi. Zenfone amiral gemisi olsa ne yazar çıktıktan nerdeyse 1 sene sonra geldikten sonra.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
serdar_gs

serdar_gs

Üye
HTC ONE E8 gibi bir telefona yan ürün demen haksızlık olur çünkü M8 modelinin sadece plastik versiyonu. Ayrıca Z3c da Sony güncelleme verirken Z3 Z3c ayrımı yapmıyor. LG G3 yine amiral gemisi. Zenfone amiral gemisi olsa ne yazar çıktıktan nerdeyse 1 sene sonra geldikten sonra.
E8, hangi marka E8 olduğunu anlamadığım için samsung mu? dedim. Bu her zaman böyle olmamış mıdır? Bunu benim söylememe hiç gerek yok herkes biliyor her zaman amiral gemileri desteklenir diğer ürünler daha sonra gelir. Z3 veya z3c dersen ona katılmam kesinlikle asıl telefon ile diğer modeli arasında destek ve öncelik farkı kesinlikle vardır. Neyse sana göre Asusun amiral gemisinin bi önemi yok.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Fiyatlar gayet iyi bence, tasarım olarakta asus cihazları çok hoş inşallah bu başarı grafiği düşmez :oke: :tebessüm: haber için :tşk:

0343434

0343434

Üye
E8, hangi marka E8 olduğunu anlamadığım için samsung mu? dedim. Bu her zaman böyle olmamış mıdır? Bunu benim söylememe hiç gerek yok herkes biliyor her zaman amiral gemileri desteklenir diğer ürünler daha sonra gelir. Z3 veya z3c dersen ona katılmam kesinlikle asıl telefon ile diğer modeli arasında destek ve öncelik farkı kesinlikle vardır. Neyse sana göre Asusun amiral gemisinin bi önemi yok.
Bana göreden kasıt şöyle söyleyeyim size. Zenfone 4/5/6 modelleri de çıktıklarında Asus'un ürün gamında hem satış bakımından hem de özellik bakımından daha yüksek spec. değerlerine sahip bir cihazı yoktu. Bu telefonlara Lolipop güncellemesi sizce normal zamanda mı geldi? Ve HTC One E8 Desire 820 gibi ya da LG G3 Z3 veya Z3C gibi telefonların güncelleme geliş tarihlerine bakın. Ben bunu sadece şahsi fikrim olarak söylemiyorum. Bu gibi veriler açıkcası bence söylediğim sözlere kanıt olarak yeterli görünüyor.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bana göreden kasıt şöyle söyleyeyim size. Zenfone 4/5/6 modelleri de çıktıklarında Asus'un ürün gamında hem satış bakımından hem de özellik bakımından daha yüksek spec. değerlerine sahip bir cihazı yoktu. Bu telefonlara Lolipop güncellemesi sizce normal zamanda mı geldi? Ve HTC One E8 Desire 820 gibi ya da LG G3 Z3 veya Z3C gibi telefonların güncelleme geliş tarihlerine bakın. Ben bunu sadece şahsi fikrim olarak söylemiyorum. Bu gibi veriler açıkcası bence söylediğim sözlere kanıt olarak yeterli görünüyor.
Ben hiç bir zaman asus güncellemeleri hızlı veriyor demedim zaten. Demek istediğimi anlatamadım herhalde :D şöyle diyeyim son çıkan telefon haliyle 1 yıl önce çıkmış telefonlardan bir iki sürüm daha fazla güncelleme alabilir.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

Üst Alt