asus k55vj sx077d

Sponsorlu Bağlantılar

ozakin70

ozakin70

Üye
Asus alda gerisi yalan:D

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Asus alda gerisi yalan:D

aynen bende öle düşündüm

- - - Eklendi - - -

bütçen nedir tam olarak ?

max.1750

- - - Eklendi - - -

Bu laptobu alınca kablolu modem takabılırmıyım.RJ-11 mı 45 mı ne öle bi soket varmıs.bu laptoptada kullanabılırmıyım.oyun indiriceğimde kablolumu kullanayım kablosuzmu hız acısından.((bıde bana prototype crysis benzerı(kullanılan karakterin süper özel güçleri olan) oyun tavsiye edermısın bilim kurgu oynu.))

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Lenovonun bi modeli vardı gt640 ya 645 vardı hatırlamıyorum bu fiyatlardaydı mobilim şuan masaüstüne geçince bakarım

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
N modelleri güzelde 2000tlnın üstünde bile bile k serisine güzel ekran kartı koymuyor.N lere koyuyo.

paradox07

paradox07

Üye
bedensel nereden alacaksin laptopu karar verdin mi?

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Teknosayı takıp ederıyorum.fakat gelecek gibi değil.psdepodan alacam gibi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

al bunu kaçırma i7 hemde bu fiyata bulamazsın 645m'li i7'li cihaz lenovo iyidir asus kadar olmasada ısınma sorunu falan yok lenovolarda zaten kaçırma derim :oke:

paradox07

paradox07

Üye
sanalreyonum.com guvenilir midir peki?orada daha ucuz

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı ıyı fakat eksisi 6gb ram -1t yerıne 750 olsa 7200rpm olsa - hızı 3,4 olsa süper olur.dediğin lenovomu iyi yoksa asus k55vjsx077d mi
teknosa veya vatancomputer asusu çok fazla satmıyo neden acaba

- - - Eklendi - - -

sanalreyonum.com guvenilir midir peki?orada daha ucuz
fiyat listesi burada 1667 ye kadar iniyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Evet ramlerde 1333 mhz sanırım ama oyunda 645 hemen hemen 650'ye yakındır i7 ayrıca oyun oynayacaksan asustan iyi.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Gönlüm asustan yana.k55vj sx077d ram 16#6mhz(4x2) ramli lenovo hakkında bildiğim(duyduğum) cok ısındıgı tuşlarının cıktıgı fakat bıde IbM olayı var.ama asus almak ıstıyorum ama 635m koyuyor hep.haala kararsızım 1 aydır laptopla ugrasıyım hala kafama uygun bulamadım.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gönlüm asustan yana.k55vj sx077d ram 16#6mhz(4x2) ramli lenovo hakkında bildiğim(duyduğum) cok ısındıgı tuşlarının cıktıgı fakat bıde IbM olayı var.ama asus almak ıstıyorum ama 635m koyuyor hep.haala kararsızım 1 aydır laptopla ugrasıyım hala kafama uygun bulamadım.

karar senin ama taşıma derdin yoksa ve oyuna bu kadar önem veriyorsan masaüstü al.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi

karar senin ama taşıma derdin yoksa ve oyuna bu kadar önem veriyorsan masaüstü al.

taşıma derdm yok sayılır ama gün boyu masada otura otura olmuyo bazen gezmede bazen balkonda bazen oturma odasında oynamak ıstıyorum bu yüzden laptop almayı dusunuyorum.günde 7-8 saat oyun oynarım 4 saat falanda fılm ızlerım.bu laptopla tahmınen kac saat crysıs 2 oynuyabılırım aralıksız.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
taşıma derdm yok sayılır ama gün boyu masada otura otura olmuyo bazen gezmede bazen balkonda bazen oturma odasında oynamak ıstıyorum bu yüzden laptop almayı dusunuyorum.günde 7-8 saat oyun oynarım 4 saat falanda fılm ızlerım.bu laptopla tahmınen kac saat crysıs 2 oynuyabılırım aralıksız.

bence masaüstü al o zaman çünkü laptopa ağır gelir 7-8 saat oyun ama güzel bir soğutucu alırsan sıkıntı olmaz ama tabi masaüstü kadarda olamaz.

paradox07

paradox07

Üye
ekran kartı ıyı fakat eksisi 6gb ram -1t yerıne 750 olsa 7200rpm olsa - hızı 3,4 olsa süper olur.dediğin lenovomu iyi yoksa asus k55vjsx077d mi
teknosa veya vatancomputer asusu çok fazla satmıyo neden acaba

- - - Eklendi - - -

fiyat listesi burada 1667 ye kadar iniyor.

biliyorum akakcede cogu yeri gosteriyor ancak oradaki her site ne kadar guvenilir bilmiyorum.simdi bi laptop alacaksin 100 lira icin de bi sorun cikmasini istemiyorum

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi

bence masaüstü al o zaman çünkü laptopa ağır gelir 7-8 saat oyun ama güzel bir soğutucu alırsan sıkıntı olmaz ama tabi masaüstü kadarda olamaz.

soğutucu dedıgın kasanın altına konulan alet demı yoksa kasa içine fanmı.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Mad eagle ve aNIL; laptop alacak olsanız bu laptobu alırmıydınız

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Evet kasa altına konulan.

Asusu diyorsan evet fiyatına göre iyi ama sen oyun düşünüyorsun o bütçeyle oyun düşünüyor olsam gt645li lenovoyu tercih ederdim. Ama tabiki herşey oyun değil bence gt635 olsun asus olsun ramler 1600 olsun disk 7200 olsun :oke: