Zihin Seyahati!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Zihin Seyahati!
Bir kez daha merhabalar beyler bayanlar, şu bir iki gündür dur durak bilmeksizin gerek Telekinezi, gerekse Biyokinezi konularına değiniyorum, ve zihin seyahatine değinmemek olmaz değil mi :tebessüm:

Kısaca, Zihin Seyahati nedir ___kaptan___ ne ayaksın sen derseniz? :d:

Cevap: Zihin Seyahati, bir bakıma Astral Seyahate benzer, ama gerek görü/his gerekse yapım olanakları bakımından Astral Seyahatten daha kolay bir zihin gezintisidir.

Zihin Seyahatine Giriş:

*Zihin seyhati yaşanan olay bakımından durugörüye benzer ama bazı
farklılıkları vardır tabi.
*Ayrıca hemen söyleyim ki Astral seyahat yapmaya çalışanlardan ilk önce zihin seyahatini öğrenenlerin bazıları astral seyahat yapmamaya karar verir çünkü zihin seyahati kendilerine yeterli gelir.

Bu da Astral Seyahat konumdur;

Link: http://www.maxicep.com/garip-ve-ilg...seyi-ile-birlikte-detayli-anlatim-747064.html

*Zihin Seyahati; bir mekana,bir yere yada bir kişiye odaklanarak
yapılır.
*Odaklanılan yere bilinç aktarılır.
*Böylece bilincimizi yönelttiğimiz mekanı görebiliriz.
*Aynı astral seyhatteki gibi,çünkü astral seyhatte de bilincimizi astral bedenimize aktarırız ve bilincimizle birlikte olan astral bedenimizin gittiği yerleri görebiliriz.

Soru: Peki ___kaptan___ nasıl yapacağız bu Zihin Seyahatini?
Cevap:
Pratikte şu şekilde yapılabilir:

*Rahat bir yere uzanın,yatar vaziyette yada yatmaya yakın rahat bir
şekilde oturun.
*Gevşeme alıştırması yapın.
*Gözünüzü kapatın ve evinizden bir oda seçin (eğer yaparken evdeyseniz).
*O odaya o gün içinde siz hiç girmemiş olun,eğer odaya önceden girmişseniz bilinçaltınızdan gelen görüntüyü zihin seyhatindeki görüntü sanabilirsiniz.
*Gözünüzü kapattıktan sonra kendinizi o odaymış gibi düşünün ve o odayı görün,ilk başta görmek için zorlanabilirsiniz ama sonra odayı zihninizde dolaşın ve ne var ne yok inceleyin: Masanın üstünde kitap mı var,yere bir tane kalem mi düşmüş,yerde çorap mı var,top kitaplığın yanına mı gelmiş,vs. gibi bi kaç ayrıntıya bakın.
*Çünkü bu ayrıntılar sizin gerçekten zihin seyahati yapıp yapmadığınızı kanıtlayacak.
*Bitirdikten sonra gidip odaya bakın ve sonuçları görün,gerçekten zihin
seyhati mi yapmışsınız yoksa sadece hayal mi etmişsiniz.

Zihin seyhatinin durugörüden farkı sanırım zaman konusu.
Zihin seyahtinde sadece bulunduğumuz zaman içinde mekanları görebiliriz ama durugörüde zaman değişken olabilir,geçmiş yada gelecek görülerbilir.

Zihin seyahatinin astral seyahatten farkı da bir varlık olarak orada
bulunmayışınızdır,sadece bilincinizi aktarmışsınızdır ama astral
seyahatte astral bedenle dolaşırsınız ve en önemli farkı da Zihin
Seyhatinin daha kolay ve hemen yapılabilmesidir.
Elbette zaman konusu burda da söz konusu.
Astral seyahatte farklı zamanlardan bahsetmek mümkün...

NOT1 : Konumdan hoşnut kalmadıysanız gereksiz yorum yapmak yerine ''Şikayet Et'' butonunu kullanınız :ünlem:
NOT2 : Konumun altında tartışmaya meydan verecek yorumlarda bulunmayınız :ünlem:

Güzel bir konu olup, keyifle okumanız dileğiyle :tebessüm:

turankoyudur

turankoyudur

Üye
Bugün baya paylaşım yapmışsın senin sayende yeni şeyler öğreniyoruz :) Ne kadar teşekkür etsem azdır.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Bugün baya paylaşım yapmışsın senin sayende yeni şeyler öğreniyoruz :) Ne kadar teşekkür etsem azdır.

:rica: Son 2 gündün ..kinezi teknikleri ile kafayı bozdum Astral Seyahat bağımlılığımın ardından ..kinezi teknikleri ki şuan sadece 3-4 tanesini paylaştım, daha da devamı gelecek inşallah, yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana :tebessüm:

saranghaee

saranghaee

Üye
hımm bunu bilmiyodum çok güzel bi konu olmuş :tebessüm:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
beğin göçü :pro:

[video=youtube;W1QJeKtqNUk]http://www.youtube.com/watch?v=W1QJeKtqNUk[/video]

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
münkün olsa yataktan kalkmam :tşk: kaptanım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt