asphaltın yeni serisimi bu

• 16 Ağustos 2014
  • 896 Okunma
  • 21 Cevap

1. bu videoda gordum yeni serisiymis galiba oyunun türünü mu degistirmisler ole bisey yazıodu sitelerde
    şoyle bi videoda var

Yazan: AHKE
  2. Senin bu gösterdiğin oyun asphalt olamaz dostum :oke:[DOUBLEPOST=1408214243,1408214152][/DOUBLEPOST]İsim benzerliğidir :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Asphalt 9 Overdrive Bu İşte -Aşırı Saçma :S-[DOUBLEPOST=1408214914,1408214867][/DOUBLEPOST]Resmi Olarak Tanıtıldı - Harbi Saçma - :D

4. bilgisayar oyunu gibi oyuna bak be :)

5. Bu oyun Subway Surfers severler için yapılmış. Yarış oyunu gibi yorumlamak saçma olur. Anlaşılan bu sene Gameloft'ta iş yok.

ykut731 ve UpOneTR bunu beğendi.
  6. Tek kelimeyle BERBAT.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Gameloft bu oyunu piyasaya sürerse bir daha hiçbir oyununu oynamam bu ne ya. Gameloft un 3 tane efsane serisi var. Asphalt,Modern Combat,Gangstar. Yani şu an en çok ilgi gören oyununu rezil etmiş durumda

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Katılıyorum kardeş.

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Ya Asphalt 8 son değil miydi? Ama yeni çıkacak oyun buymuş.

10. Bana göre tam bir epic fail ancak arcade tarzı oyun sevenlerin dikkatini çekecektir.Gameloft A8 in hali hazırda yeterince iyi olduğunu düşündüğü için sıradaki oyunda tarz değişikliğini denemiş olabilir.

iPhone ile gönderdi
  11. quick time evnt üzrine kurulmuş bir RUNNİG oyunu ama bir yarış oyunu gibi tasarlanmış bence eğer ücretsiz olursa tutabilir ama eğer 1 dolar bile olursa oyun başlamadan biter

12. SHS

SHS
    Hiç beğenmedim 8de bitseydi madem

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Asphalt 5 daha iyidir bundan :D

14. Hiç güleceğim yoktu :D

15. Gameloftun en iyi oyunlarının son serilerini berbat edişine zaten asphalt eklenmişti.overdrive ile bu yine tasdiklenmiş oldu.

Samsung ile gönderdi
  16. asphalt 4 geldi aklıma hani şu samsung e250 lerde olan

17. Gameloft şaka yapıyordur. :eek:

18. asfalt 8 e devam buneya

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. GameLoft Ayıp Eder

20. bune la gta gibi :ehe

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 06:05