Asphalt.Urban.GT [v1.5.3] - [Bluetooth] - [Symbian OS7-OS8]

Sponsorlu Bağlantılar

by_fatixx

by_fatixx

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt.Urban.GT [v1.5.3] - [Bluetooth] - [Symbian OS7-OS8]
ARkadaşlar daha önce forumda bir arkadaş paylaşmışdı fakat onunki pach lenmişdi.Yani iconlar eklenmiş tüm bölümler bitirilmiş arabalar açılmışdı.Ve cracleme sırasında bir kaç ayar bozulmuşdu.Örn bluetooth özelliği bozukdu.Bnde araştırdım oyunun tam sürümünü buldum.TÜm bölümler bitirilmeyi bekliyor,bluetooth özelliği açık.(şahsım tarafından denendi.2 tane n70 ile rahatca kasmadan oynadık)Oyun bence piyasadaki en iyi araba yarışı oyunudur.Extrası ise çok oyuncu ile oynayabilme seçeneğidir.Böyle bir oyun mutlaka maxicepde olmalı dedim ve koydum.Forumda arama yaptım ama bulamadım inş yokdur.Ayrıca Oyun 8mb dir

Piyasadaki OS7-OS8 En İyi Yarış Oyunu
Sesler-Efectler-Arabalar Harika
Çok Gerçekci Korna-Geriye Bakma Mevcut
Bluetooth İle 4 Oyuncu İle OYnanabiliyor
Eee Daha Ne OLsun

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: by berk, DeV/AsA, seyhan1 ve 120 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bluetooth versiyonu güzel olmuş:) Okullarda başladı. Arkadaşlarla takılırız teşekkürler.

silop_kms

silop_kms

Üye
emeğine sağlık teşekkürler...

by_fatixx

by_fatixx

Üye
    Konu Sahibi
Hep ders gitmiyor.Bende okul için araştırıyordum buldum.Çok zevkli oluyor kesinlikle tavsiye ederim bluetooth özelliğini.

finike_ru

finike_ru

Üye
Dosya bozuk diyor

recep159

recep159

Üye
Emegıne Saglık TskLer

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık

maxibrk

maxibrk

Üye
Teşekkürler arkadaşım. Daha önce verilmiş olsa da bira açıklama yapmışsın sen :D

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
inş çalışıyordur

emreartuc

emreartuc

Üye
süpersin ;)

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Saol

vuralulge

Üye
çok teşekkürler...

CRYSİS 2009

Üye
samsung innov8 te desteklenmiyo diyo

bayramq

bayramq

Üye
Kardeşim 7610 da dosya bozuk diyor açmıyor ne yapmam lazım acaba çalışırsa çok güzel olacak şimdiden teşekkür ederim

siliman

siliman

Üye
Evet dosya bozuk diyor

bayramq

bayramq

Üye
Allah rızası için birisi burayla ilgilenirmi acaba 7610 da dosya bozuk diyor daha öncede arkadaşlar yazmışlar dosya bozuk diye oyunu çalıştırmak için birşeymi yapmamız lazım yardımcı olun biraz

by_fatixx

by_fatixx

Üye
    Konu Sahibi
Allah rızası için birisi burayla ilgilenirmi acaba 7610 da dosya bozuk diyor daha öncede arkadaşlar yazmışlar dosya bozuk diye oyunu çalıştırmak için birşeymi yapmamız lazım yardımcı olun biraz

dostum bilemiyorum 7610 lar sis çalıştırıyordu bu oyunu neden çalıştırmadı anlayamadım.Sana şöyle bir öeneride bulunabilirim.Oyunu telefona atarak telefonda yükleme yap bu olmassa oyunu pc suite ile üstüne çift tıkla bu oyun yüklensinmi çıkar birde öyle dene eğer buda olmassa.Teleona oyunu at bluetooth aç öyle kur belki işe yarar ve son oalrakda en güvendiğim sistem ise şu = oyunun sis uzantısını büyük har ise küçük yaz küçük harf ise büyük yaz yani by_fatix.sis ise by_fatix.SIS olarak yaz eğer bunların hiçbirinide yaptığında olmassa o oyun sende çalışmaz.

sertac80

sertac80

Üye
eline sağlık

bayramq

bayramq

Üye
dostum bilemiyorum 7610 lar sis çalıştırıyordu bu oyunu neden çalıştırmadı anlayamadım.Sana şöyle bir öeneride bulunabilirim.Oyunu telefona atarak telefonda yükleme yap bu olmassa oyunu pc suite ile üstüne çift tıkla bu oyun yüklensinmi çıkar birde öyle dene eğer buda olmassa.Teleona oyunu at bluetooth aç öyle kur belki işe yarar ve son oalrakda en güvendiğim sistem ise şu = oyunun sis uzantısını büyük har ise küçük yaz küçük harf ise büyük yaz yani by_fatix.sis ise by_fatix.SIS olarak yaz eğer bunların hiçbirinide yaptığında olmassa o oyun sende çalışmaz.
Evet arkadaşım dediğin herşeyi yapmama rağmen oyun çalışmadı bu oyunu 7610 da çalıştırabilen varsa lütfen cevap yazsınlar

Üst Alt