Asphalt 8 Hesabı Kilitlenenlere Çözüm

• 19 Eylül 2013
  • 8434 Okunma
  • 33 Cevap

1. arkadaslar hesabı kitlenip oyunu oynayamayanlar dosyalardan obb asphalt 8 kılasörüne basılı tutun com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM yazısının 8 olanı 7 yapıp kaydedin sonra telefonda olan apk kaldırın dosyalar obb gidip 7 yi tekrar 8 yapıp kaydedip apk tekrar yükleyin oyunu açın lisans kontrolünden sonra interneti kapatın oyuna girin oyun açılınca facebook kayıt yerine gelin interneti açın(((( hızlı ))))bir sekilde yeni facebook hesabı yazın kaydedin kayıt tamamlanınca karşınıza hesap çatısması diye bir mesaj gelcek ondan yeni actığınız hesabı seçin ve tamamdır

Yazan: ahmetkartal
    Son düzenleme: 16 Kasım 2013
    .caner. ve ~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
  2. Böyle bir sorun olmadı ama olanlar için güzel paylaşım :tşk:

3. :rica:
    ---
    Online sorun çözülmüştür

4. Eywallah çok sağol kardeş büyük bi buluş bu :)

5. işine yaradıysa sevindim

6. Teşekkürler

7. İlginç bir çözüm.Denemek lazım.

8. :rica:
    ---
    Deneyin :oke:

9. Hakikaten çok ilginç bir şekilde işe yaradı.Teşekkürler.

enterneoll bunu beğendi.
  10. :rica: Hilesinide cözcem:ehe

11. Aman aman bana hile demeyin artık ban yemekten bıktım :ehe

12. Bende hilesiz oynayım dedim ama bölümler para olmadan gecmesi zor bölüm gecmedende araba alamıyorsun

13. hep sen mi sorunları çözücen :D

14. TRIPle oldu hemde :D :zzz:

enterneoll bunu beğendi.
  15. Yaramadı, telefonum Discovery.

16. Bir adımı yanlış yapmışsındır.Bu yöntemi arkadaşın telefonunda da denedim onda da işe yaradı.

17. interneti açtıktan sonra Facebook hesabını hızlı bir şekilde yazın 15 sn filan var işlem yapmak için yapamassan banlama mesajı geliyor. Tek seferde başaramassan birdaha dene bende bağzen 3 seferde filan yapıyorum

18. arkadaslar konu disi ama ben gameloft live hesabi almak istiyorum ama kaydolamadim bir turlu yardim eder misiniz

Yüklüyor...
15/11/2018 - 13:06