unkilled oyunu veri silinmesi ve hesap bağlanamaması

Sponsorlu Bağlantılar

beyazölüm61

Üye
    Konu Sahibi
unkilled oyunu veri silinmesi ve hesap bağlanamaması
arkadaşlar ben telefonu formatladım telefonum modeli S4 unkilled oyununu oynuyorum verileri bulut hesbıma yedekledim uygulama ve verileri vs. yedekle seçeneğine tıkladım sadece yedekler diye düşündüm bide nolur nolmaz uygulamanın obb dosyasını pc ye aktardım formatladım telefonu sadece google playdan uygulamayı otomatik indirdi ve açtığımda bütün veriler paralar silahlar herşey silinmiş bulut hesabı felan hiç bişi yedekte gözükmüyor sonra iyiki obb dosyasını yedeklemişim dedim oyunu sildim baştan yükledim açmadım obb dosyasını sildim pc ye aktardıgım eski obb dosyasını yükleyip açtım ama yine gelmedi sonra ben bunu google play e bağlamıştım zaten dedim google baglıyorum baglanıyor ama clash of clans da dediği gibi başka hesaba geçerken işte ahmetin 8. seviye köy binası var yüklemek istiyormusun diye bi seçenek gelecegini umdum ama gelmedi google play başarıları duruyor ama oyunla ilgili kazandığım başarılar google play oyunlarda kayıtlı sonra bi umut daha var facebook uda bağlamıştım oyunda hediye göndermek için arkadaşlara fakat FACEBOOK HESABINI EŞLEŞTİREMEDİK diye bi hata alıyorum sürekli bağlanmıyor sonra dedim acaba uygulama erişimi kapalımı diye girdim ayarlardan uygulamalara facebookdan erişim var sıkıntı yok hani oyuna 1 aydır emek verdim hergun oynadım belki oynayan vardır 460 bin kupa kastım sonuç olarak ben bu verileri nasıl geri getirebilirim facebook hesabına kayıtlı %100 ama eşleşmiyor bi türlü hata veriyor yardımlarını bekliyorum teşekkürler.

Yönetici tarafından düzenlendi:

tdediler

Üye
Merhaba çözüm bulabildin mi ?

Üst Alt