Öneri asphalt 8 grafik berbat

Sponsorlu Bağlantılar

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
asphalt 8 grafik berbat
Evet arkadaslar asphalt 8 de grafikleri berbat ayarlarda orta ve yüksek secenegini secemiyoruz tel s2 ama daha önce yükledigimde yüksek ayarlarda hic kasmadan oynamistim suan cm 11 kullaniyorum bu sorunun cözümünü bilen varsa bi zahmet yazarsa cok iyi olur ayrica asphalt 7 apk dosyasi olan vars elinde link verse bi tüm dosyalari denedim asphalt 7 durduruldu hatasi aliyorum

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
1.yol
Build.prob dan s4 in model no girersen yüksrk grafiklerde oynayanbilirsin
2.yol
GLTOOLS ile fake gpu seçeneğinden adreno 320 yi seç yada diğerlerinden birini(gltools xda yaz google a indir kur)

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim gttools u indirdim kurdumda nasil yapicagim uygulamayi actigimda telefonda yüklü olan uygulamalar geliyor

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
aradan asphalt 8 i seç >enablle custom setting for this app tik koy> use fake GPU info ya tik koy>use a tamplate den MALİ-t604 seç , olmazsa adreno 320 yi seç sonra oyundan yüksek grafikleri seç işlem tamamdır :D

Son düzenleme:
vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
Eyw kardesim

mrzstyl

mrzstyl

Üye
aradan asphalt 8 i seç >enablle custom setting for this app tik koy> use fake GPU info ya tik koy>use a tamplate den MALİ-t604 seç , olmazsa adreno 320 yi seç sonra oyundan yüksek grafikleri seç işlem tamamdır :D
Galaxy acede felan acabilirmiyiz bu fake cpu ile :D

Üst Alt